• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

SOLHAN HEM’DEN BİR İLK DAHA!

8 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1373 defa okundu.
SOLHAN HEM’DEN BİR İLK DAHA!

Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Sinema Senaryo Yazarlığı kursu açılacağı belirtilirken Başvuruların eğitmen Muhammed Oya aracılığı ile yapılabileceği gibi Halk Eğitim Merkezine bizzat başvurarak da yapılabileceği kaydedildi. HEM bünyesinde Bilgisayar Kursu kayıtlarının da başladığı belirtildi.

Solhan’da açtıkları kurslar ile takdir toplayan ve bazen de yapılan çalışmaları ulusal basında gündeme gelen Solhan İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, bir ilke daha imza attı.

Talep edilen alanlarda yapılan değerlendirme sonuçlarında farklı kurslar ile ilçe halkına hizmetlerine devam eden Solhan İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Sinema Senaryo Yazarlığı kursunun açılacağı duyuruldu.

Solhan İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü web sitesinde yer alan duyuruda şu ifadelere yer verildi: “Solhan Halk Eğitimi Merkezinden Bir İlk Daha! Solhan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Sinema Senaryo Yazarlığı kursu açılacaktır. Başvurunuzu eğitmen Muhammed Oya aracılığı ile yapabileceğiniz gibi Halk Eğitim Merkezine bizzat başvurarak da yapabilirsiniz. Başvurmak için kimlik fotokopisi ve öğrenim belgesi ibraz edilmesi yeterlidir. Profesyonel veya amatörce kısa film, uzun metrajlı film, belgesel vb. projelerin senaryolarını yazmak isteyenler sinema senaryo yazarlığı kursuna katılarak kariyerleri için ilk adımı atabilirler. Hobi amaçlı olarak kendi filmlerini çekmek isteyenler ve amatörce senaryo yazmak isteyenler de Senaryo Yazarlığı Eğitimi alarak hikâyelerini doğru tekniklerle ele alabilir ve senaryolarını zenginleştirebilirler.”

BİLGİSAYAR KURSU KAYITLARI BAŞLADI

Solhan İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde dönem dönem açılan kurslardan biri olan Bilgisayar kursu ile ilgili de kurumun internet sitesinde bir duyuru yapıldı.

Açılacak Bilgisayar kursu için başvuruda gerekli evrakların ise öğrenim belgesi ve nüfus cüzdan fotokopisi olduğu da belirtildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN