• Dolar Alış / Satış: 9.267 / 9.283
  • Euro Alış / Satış: 10.738 / 10.757
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:23
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:44
  • Yatsı: 19:10

SOLHAN GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN ÇAPIN’A ZİYARET

6 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
967 defa okundu.
SOLHAN GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN ÇAPIN’A ZİYARET

Bingöl Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Solhan Gençler Birliği Spor Kulübü, yönetici ve sporcuları, Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne atanan Nafiz Çapın’ı ziyaret ettiler.

2016-2017 Bingöl Amatör Futbol Ligi Beyaz Gurup’ta mücadele eden Solhan Gençler Birliği Spor Kulübü, yönetici ve Sporcuları, Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne atanan Nafiz Çapın’ı ziyaret ettiler.

Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın’ı ziyaret eden Solhan Gençler Birliği Spor Kulübü, yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Kulüp hakkında bilgi veren Gençler Birliği Spor Kulübü yöneticileri, takıma destek isterken yakın zamanda başlayacak U17 müsabakaları için oyuncuların öğrenci olmasından dolayı sahanın gece açık kalmasını ve ışıklandırmadan faydalanmak istediklerini belirttiler.

Hayırlı olsun ziyaretine gelen Solhan Gençler Birliği Spor Kulübü, yönetici ve sporcularına teşekkür eden Çapın, takımı başarısından dolayı kutladı. Takımın müsabakalara hazırlanması için top ve malzeme desteğinde bulunacaklarını belirten Çapın, takımın eksikliklerinin kendisine iletilmesini isteyip, dost ve büyüklerimiz aracılığı ile eksikliklerin giderilmesi hususunda elinden geleni yapacağını ifade etti. İlçede faaliyet gösteren kulüp ve müsabakalara katılacak sporculara imkanlarını zorlayarak destekte bulunacağını söyleyen Çapın, kendisinin de sporcu kökeninden geldiği için ilçede spor faaliyetleri konusunda desteği borç bildiğini söyledi.

Ziyaret esnasında hazır bulunan Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız da spora kendi döneminde büyük desteğin verildiğini belirtip, imkanlar ölçüsünde desteklere devam edeceğini ifade ederken Solhan Gençler Birliği Spor Kulübü, yönetici ve sporcularını göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik etti.

Solhan Gençler Birliği Spor Kulübü, yönetici ve sporcuları da Başkan Yıldız’a ilçedeki kulüplere ve sporculara verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN