• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

SOLHAN GENÇLERBİLİRİĞİ İKİNCİ SIRAYA YÜKSELDİ

12 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
659 defa okundu.
SOLHAN GENÇLERBİLİRİĞİ İKİNCİ SIRAYA YÜKSELDİ

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi’nde mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, 9’uncu hafta müsabakalarında Kervansaray Spor Kulübü ile karşılaştı. Solhan’da oynanan karşılaşmayı 5-1 galip tamamlayarak 3 puanı hanesine azdıran Solhan ekibi, grupta 2’nci sıraya yükseldi.

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi 2017-2018 sezonu ikinci yarı müsabakaları 3 Şubat 2018 Cumartesi günü başladı. Yeşil grupta mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, ikinci yarı ilk karşılaşması Madrag Spor Kulübü ile karşılaşıp ikinci yarıya galip başlarken 9’uncu hafta müsabakalarında ise Kervansaray Spor Kulübü ile karşılaştı.

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi Yeşil gurupta 3 müsabaka 11 Şubat 2018 Pazar günü oynandı. Grupta mücadele eden Solhan ekibi Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, 9’uncu hafta müsabakalarında Kervansaray Spor Kulübü’nü konuk etti.

Bingöl 1. Amatör Futbol Ligi 2017-2018 sezonu 9’uncu hafta müsabakalarında Pazar günü Sekaran Spor Kulübü ile Genç Murat Spor Kulübü, Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü ile Kervansaray Spor Kulübü ve İl Özel İdaresi Spor Kulübü ile Madrag Spor Kulübü karşılaştı.

Grup lideri Sekaran Spor Kulübü ile Genç Murat Spor Kulübü arasında oynanan müsabakada taraflar birer gol ile birer puana razı gelirken İl Özel İdaresi Spor Kulübü ile Madrag Spor Kulübü arasında oynanan müsabakayı ise İl Özel İdaresi Spor Kulübü 9-1 üstünlük ile 3 puanın sahibi oldu.

Aynı gün grupta oynanan diğer karşılaşma ise Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü ile Kervansaray Spor Kulübü arasında oynandı. 11 Şubat 2018 Pazar günü Solhan İlçe Stadı’nda oynanan müsabakada ilk gol konuk ekipten geldi. Solhan ekibinin baskılarına rağmen ilk yarıda gol arayışları sonuç vermeyip ilk yarı Kervansaray Spor Kulübü’nün 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı.

İkinci yarıda daha istekli başlayan ve baskılarını arttıran Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, 46. Dakikada Selahattin Aras’ın attığı golle skoru eşitledi. Daha sonra Korhan Keskinlıç’ın attığı golle skor; 2-1 oldu. Muhittin Ülger’in attığı gol ile 3-1 yapan Solhan ekibinin 4’üncü golünü Semih Hocağlu ve 5’inci golünü ise Selahattin Aras kaydederek skoru 5-1 yaptı.

Karşılaşma Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün 5-1 üstünlüğü ile tamamlandı. Bu galibiyet ile Solhan ekibi puanını 19’a yükseltirken sıralamada da 2’ye yükseldi.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN