• Dolar Alış / Satış: 8.859 / 8.875
  • Euro Alış / Satış: 10.349 / 10.367
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:03
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:42
  • Akşam: 18:16
  • Yatsı: 19:41

SOLHAN GENÇLER BİRLİĞİ’NDEN TEŞEKKÜR

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
853 defa okundu.
SOLHAN GENÇLER BİRLİĞİ’NDEN TEŞEKKÜR

Bingöl Amatör Lig’de mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor kulübü, ligin 9’uncu hafta maçlarının ertelenmesi ile karşılaşmalara ara verilmesine rağmen antrenmanlara devam ediyor. Antrenmanlarına bir okulun halı sahasında ve fitness salonunda devam eden Solhan Gençlerbirliği Spor kulübü, destek verenlere teşekkür etti.

2016 yılında kurulan ve 2016-2017 Bingöl Amatör Futbol Ligi Beyaz Grupta mücadele eden Solhan Gençlerbirliği Spor Kulübü, antrenmanlara havanın elverişsiz şartlarına rağmen ara vermeden devam ediyor.

2016-2017 Bingöl Amatör Futbol Ligi’nde 8 haftada bir hafta bay olan ve çıktığı 7 karşılaşmadan 4’ünü galip ve 3’ünü ise mağlup tamamlayarak 12 puan ile grupta 3’üncü sırada bulunan Solhan Gençlerbirliği Spor’un 9’uncu hafta oynanması gereken Bingöl Belediye Yaşam Spor müsabakası ertelendi.

18 Aralık 2016 günü oynanması gereken Bingöl Amatör Futbol Ligi Beyaz Grup 9’uncu hafta müsabakaları ertelendi. Kar yağışından dolayı sahaların oyuna elverişli olmadığı gerekçesi ile maçların ertelendiği bilinirken karşılaşmaların ne zaman oynanacağı henüz açıklanmadı.

Maçların ertelenmesi ile lige ara verilirken Solhan Gençlerbirliği Spor kulübü, idmanlarına ara vermedi.

Solhan İlçe sahasının temizlenmesi talebinde bulunan Solhan Gençlerbirliği Spor kulübü, antrenmanlarını Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, kapalı sahasında devam ederken fitness çalışmalarını da Arena Spor Kompleksi’nde yapmaktadır.

Antrenman imkanı sunan Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticileri ile destek veren Arena Spor Kompleksi yetkililerine teşekkür eden Solhan Gençlerbirliği Spor kulübü yöneticileri, sporcularının her şartta çalışmalarını aksatmadan sürdürdüklerini ifade ettiler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN