• Dolar Alış / Satış: 9.481 / 9.498
  • Euro Alış / Satış: 10.998 / 11.018
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:32
  • Öğle: 12:13
  • İkindi: 15:10
  • Akşam: 17:32
  • Yatsı: 18:59

SOLHAN ÇAĞRI DER’DEN GIDA YARDIMI

6 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1293 defa okundu.
SOLHAN ÇAĞRI DER’DEN GIDA YARDIMI

Ülke içinde faaliyet yürüten Umut Kervanı Platformu üyesi olan Solhan Çağrı Der, yıllardır sürdürdüğü muhtaç ailelere yönelik yardım çalışmalarını bu Ramazanda da sürdürüyor.

 Türkiye’de farklı bölgelerde faaliyet yürüten Umut Kervanı Platformu üyesi olan Solhan Çağrı Der, Her ay gerçekleştirdiği muhtaçlara yönelik yardım çalışmalarını Ramazan ayında da sürdürdü.

Ramazan ayında yaptıkları yardım ile ilgili bir açıklamada bulunan Solhan Çağrı-Der, “İçinde bulunduğumuz mübarek ay olan Ramazan infak duygularını coşturuyor. Bu kapsamda Solhan Çağrı Der olarak da yıllardır sürdürdüğümüz muhtaç ailelere yönelik yardım çalışmalarını bu Ramazanda da sürdürüyoruz. Ramazan ayının ilk yarısını geride bıraktığımız bugünlerde 60 aileye yardım ulaştırdık.” İfadelerine yer verdi.

Ülke içinde faaliyet yürüten Umut Kervanı Platformu üyesi olan Solhan Çağrı Der’in Ramazan yardımları hakkında yaptığı açıklamada; “Diğer ay ve zamanlara nazaran yüksek manevi atmosfer ve hayırları barındıran, hayır ve hasenatın karşılığının kat be kat verileceği bu kutlu ay vesilesiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da muhtaç ailelere ulaşmak için yardım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz biliyoruz ki bu kutlu ay vesilesiyle gözleri getireceğimiz yardım kolisinde olan mağdur ve muhtaç aileler var. Aynı zamanda yardım ulaştırmak isteyen Hayır sahipleri de var. Bizler de Solhan Çağrı Der olarak ”alan el ile veren el” arasında köprü olmak ve hayır duaları almak istiyoruz. Toplumsal bir dayanışma ve yardımlaşma örneği olacak bu hayırlı kervana, hayırsever insanlarımızın katkılarını muhtaç aileler adına bekliyoruz. Bu konuda hayırsever insanlarımızın yapacağı Zekât, fitre ve bağışları muhtaç ailelere ulaştırmak için hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Mutlak surette muhtaç ailelere yardım elimizi uzatıp o duyguyu yaşayalım” ifadeleri kullanıldı. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN