• Dolar Alış / Satış: 8.414 / 8.429
  • Euro Alış / Satış: 10.008 / 10.026
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:11
  • Öğle: 12:35
  • İkindi: 16:27
  • Akşam: 19:38
  • Yatsı: 21:20

SOLHAN ÇAĞRI-DER RAMAZAN AYI RAPORUNU AÇIKLADI

27 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1064 defa okundu.
SOLHAN ÇAĞRI-DER RAMAZAN AYI  RAPORUNU AÇIKLADI

Solhan’da faaliyet gösteren ve özellikle ilmi çalışmalar ile yardımlaşma çalışmalarında isminden sıkça söz ettiren Solhan Çağrı-Der, 2015 yılı Ramazan ayı içinde yaptıkları yardım faaliyet raporunu kamuoyu ile paylaştı.

 Solhan’da hayırlı faaliyetlerde bulunan Solhan Çağrı-Der, Ramazan Ayı faaliyet raporunu açıkladı.

Solhan’da faaliyet gösteren ve özellikle ilmi çalışmalar ile yardımlaşma çalışmalarında isminden sıkça söz ettiren ve Türkiye genelinde faaliyet yürüten Umut Kervanı Platformu üyesi olan Solhan Çağrı-Der,  Ramazan ayında hayırsever bağışçılar tarafından kendilerine verilen, ayni ve nakdi yardımları muhtaç ailelere ulaştırdı.

İhtiyaç sahibi ailelere yapılan yardımlar ile ilgili hazırlanan faaliyet raporunu da kamuoyuna açıklayan Solhan Çağrı-Der, faaliyet raporu hakkında şu açıklamada bulundu:

“Öncelikle geçirdiğimiz mübarek ayda gerek derneğimiz aracılığıyla, gerekse de bireysel ya da başka hayır kurumlarıyla yardımlarını muhtaç ailelere ulaştıran her bir kardeşimizden Allah razı olsun. Bizler de hayırseverler tarafından verilen yardımlar vesilesi ile 1 aileye Çamaşır Makinesi, 19 aileye nakdi yardım ve 114 aileye ise gıda yardımında bulunduk. Toplam 134 aileye ulaştık. Bu hayır kervanında katkısı bulunan herkese teşekkür ediyoruz ve bu duyarlılığın artarak her aya yayılmasını temenni ediyoruz. Bizler mazlumlara ve muhtaçlara el attığımızda, onların sofralarına aş olduğumuzda, gerçek kardeşlik bilincine varmanın azda olsa hazzını yaşıyoruz. Bu konuda halkımızda duyarlılık bekliyor, kendi elleri ile kendisi için ahirete yatırım yapmalarını teşvik ediyoruz.” 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN