• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

“SİYASETİMİZİN MERKEZİNE İNSANI VE ADALETİ KOYDUK”

4 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3682 defa okundu.
“SİYASETİMİZİN MERKEZİNE İNSANI VE ADALETİ KOYDUK”

HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayı Tasalı, “Yeryüzünde en değerli varlık insandır, siyaset de insan içindir. Biz de siyasetimizin merkezine insanı ve adaleti aldık.” dedi.

HÜDA PAR Genç ilçe teşkilatı tarafından ilçede iftar programı düzenlendi. Düzenlene iftar programına katılan HÜDA PAR Bingöl 1’inci sıra milletvekili adayı Hamdullah Tasalı yaptığı konuşmada, “Siyasetimizin merkezine insanı ve adaleti koyduk.” dedi.

İftar programında vatandaşlara hitap eden Tasalı, HÜDA PAR olarak insanı ve adaleti siyasetlerinin merkezine koyduklarını belirterek, “24 Haziran’da bir seçim yapılacak. Sizin bir evladınız olan biz adaylara sizden destek istiyoruz. HÜDAPAR olarak önceliğimiz adalettir. Yeryüzünde en değerli varlık insandır. İnsanın merkezinde olmadığı bir şeyin değeri yok. Siyaset de insan içindir. Biz de bunun için insan diyoruz. Biz de HÜDAPAR olarak insanı merkeze aldık. İnsanlar adaletle yaşar, toplumlar adaletle var olur. Devletler adaletle uzun ömürlü olur. Adaletin olmadığı yerde huzur olmaz, barış olmaz, kardeşlik olmaz. Bundan dolayı biz HÜDAPAR olarak siyasetimizin merkezine adaleti ve insanı koyduk.” ifadelerini kullandı.

“HAK,HUKUK VE ADALET GİBİ ALANLARDA VAHİM BİR DURUMDAYIZ”

Yapılan bir araştırmada, Allah’ın emrettiği hak, hukuk, adalet ve insan haklarına saygı gibi alanlarda aralarında 67 İslam ülkeleri ve Türkiye’nin son sıralarda yer aldığını belirten Tasalı, “Bu vahim, acı bir durumdur. Ne yapıp edip ülkemizi hak, hukuk, doğruluk, adalet gibi alanlarda birinci sıraya taşımamız lazımdır. Aksi halde kan ve gözyaşı asla bitmeyecektir. Bunun için biz HÜDA PAR olarak siyasetimizin merkezine insanı ve adaleti koyduk. İnşallah hep birlikte bu güzel değerleri ülkemizde hâkim kılmak için mücadele vereceğiz. Sizler de bize destek verirseniz bizler bu yolda ilerleyerek, bu ilahi değerleri güçlendirmeye devam edeceğiz. Biz diyoruz ki, bu defa HÜDA PAR, doğrusu HÜDA PAR…” dedi.

“SİZİN BİZE, BİZİM DE SİZE İHTİYACIMIZ VAR”

Yalandan, kavgadan, aldatmadan uzak, doğru bir siyaset yürüteceklerini vurgulayan Tasalı, “Yıllardır ülkemizde siyaset; kavgadan, yalandan, aldatmadan, kandırmadan başka dönmedi bize. Bu nedenle bizler siyasetimizin merkezine hakkı, olgunluğu insanı, şefkati merhameti aldık. Hep birlikte el ele tutuşarak ülkemize ahlakı, erdemi, hakkı, adaleti tesis etmek için mücadelemizi yükseltmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bunun için sizin desteklerinize ihtiyacımız var. Sizin bize, bizim de size ihtiyacımız var.” ifadelerini kullandı.

İftar programından sonra HÜDA PAR Milletvekili adayları İlçe’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN