• Dolar Alış / Satış: 8.44 / 8.455
  • Euro Alış / Satış: 9.938 / 9.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

SITKI ASLANHAN SOLHAN’A GELİYOR

27 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1041 defa okundu.
SITKI ASLANHAN SOLHAN’A GELİYOR

Solhan’da daha önce ikisi yapılan ‘Solhan Şahlanıyor’ seminer serisinin bu hafta üçüncüsünün yapılacağını belirten Başkan Yıldız, Solhan’a faydalı hizmetlerde bulunmak için yürüttükleri çalışmalarda beraber yol aldığı kurumlar ile seminerlere katılım gösterenlere teşekkür ederken yapılacak 3’üncü seminere de davette bulundu.

Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Solhan Şahlanıyor’ seminerleri devam ediyor.

Daha önce belirlenen hedef kitlere yönelik iki seminerin yapıldığını ve 3 Mart 2017 Cuma günü seminerlerin üçüncüsünü düzenleyeceklerini belirten Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, “En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır. Kurumlar olarak kendi sorumluluk ve görevlerimiz gereği yatırım ve hizmet çalışmalarını yaparken topluma yönelik manevi çalışmalarda da bulunmayı görev biliyoruz. Daha önce ilçede yapılan eğitim ve kültürel faaliyetlere destek verdiğimiz gibi kurum olarak da böyle çalışmalarda bulunacağımızı belirtmiştik. Kaymakamımız Sayın Fatih Okumuş Bey ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali İhsan Yanılmaz Bey ile yaptığımız istişareler sonucunda ilçemizde seminer verilmesi konusunda fikir birliği ile bu programlara start verdik. İki semineri geride bıraktık veüçüncü seminerimizi de inşallah Sayın Sıtkı Aslanhan’ın katılımı ile Cuma günü iki oturum şeklinde gerçekleştireceğiz. İlk oturum lise öğrencilerine ve ikinci oturum ise kurum çalışanları, öğrenci velileri, imamlar ve öğretmenlerimize yönelik yapılacaktır. Katılımın önceki seminerlerde olduğu gibi yoğun olacağına inanıyor ve emeği geçen ve katkıda bulunup katılım sağlayan herkese şimdiden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN