• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

ŞİMŞEK’TEN KURUM ZİYARETLERİ

28 Aralık 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
271 defa okundu.
ŞİMŞEK’TEN KURUM ZİYARETLERİ

Kamu ziyaretlerini gerçekleştiren Şehit Gazi Sen Eğitim Sendikası Solhan İlçe Başkanı Niyazi Şimşek, bu kapsamda gazetemizi ziyaret ederek içerisinde maske, el dezenfektanı ve sendikanın kurumsal materyallerinin yer aldığı çanta hediye etti.

Şehit Gazi Sen Eğitim Sendikası Solhan İlçe Başkanı Niyazi Şimşek, gazetemizi ziyaret ederek dezenfektan çantası diye adlandırdıkları çanta hediye etti.

Solhan’da kamu ziyaretleri kapsamında ziyaretlerini sürdürüp sendikal faaliyetler hakkında bilgilendirmelerde bulunan Şehit Gazi Sen Eğitim Sendikası Solhan İlçe Başkanı Niyazi Şimşek, üyelere de içerisinde maske, el dezenfektanı ve sendikanın kurumsal materyallerinin yer aldığı çanta hediye ediyor.

Önemli bir üye potansiyelini yakaladıklarını, hedeflerinin bu çalışmaları yoğunlaştırarak en iyi noktaya ulaşmak olduğunu belirten Şimşek: “Sadece üye yapmak gibi bir amacımız yok. Katılım sonrası üyelerimizin haklarını en güçlü şekilde savunmak temel önceliğimizdir.” dedi.

“HASSASİYETLERİ OLAN BİR SENDİKAYIZ”

Şehit Gazi Sen Eğitim Sendikası’nın misyonunu “kamu görevlisi arkadaşlarımızın ekonomik, sosyal hak ve menfaatlerini koruma ve geliştirme” sözleriyle özetleyen Şimşek, kamu çalışanlarının yaptıkları işe uygun ve insanlık haysiyetine yaraşır adil bir ücret sağlama gayretinde olduklarını da vurguladı.

Kamu çalışanlarının beden ve ruh sağlığını koruyacak ve gelişmelerini sağlayacak tedbirleri de alacaklarını ifade eden Şimşek: “Üyelerimizin sıkıntılarını yakından takip ederek, yaşanan problem ve sıkıntılarına ivedilikle müdahale edilecektir. Devletin ve milletin bölünmez bütünlüğünün korunması doğrultusunda demokratik ilkelerden sapmadan, din, dil, mezhep fark etmeksizin toplumun yaşayışındaki rolünü ve değerini anlamış, bu konudaki haklarına ve görevlerine yetkin bir üye topluluğu meydana getirmek için çalışacağız. Üyelerimizin her sıkıntısında yanlarında olacağız.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN