• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

SEVİNDİREN ZİYARET

16 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
754 defa okundu.
SEVİNDİREN ZİYARET

Köy ziyaretlerine devam ederek köylerin sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında vatandaşlarla bir araya gelen Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, hasta ve yaşlıları da ziyaret ederek hem yanlarında oluyor hem de hayır dualarını alıyor. Yenibaşak sakinlerinden Nevzat Orman, yapılan ziyaretten duyduğu sevincini paylaştı.

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, köy ziyaretlerine devam ediyor. Kaymakam Okumuş, fırsat buldukça köyleri ziyaret ederek köylerin sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında vatandaşlarla bir araya geliyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar ile hasta ve yaşlıları ziyaret eden Kaymakam Okumuş’a Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personelleri de eşlik ediyor.

Fırsat buldukça ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden ve köylerdeki yaşlı, hasta ve muhtaçları da unutmayan Kaymakam Okumuş, 12 Şubat 2018 günü Kırık Köyü Aşağı Otluca Mezrası, Elmasırtı ve Eşmetaş Köylerini ziyaret ederken sonraki günlerde Yenibaşak Köyü, Sülünkaş Köyü Oluklu ve Yüksekova Mazraları ile Sükyan Köyü’nü ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya gelip sorunları ve talepleri dinledi.

Yenibaşak Köyü’nü ziyaret eden Kaymakam Okumuş, köy sakinlerinden yatağa bağımlı olarak yaşayan Nevzat Orman’ı da unutmadı.

ORMAN’DAN OKUMUŞ VE EKİBİNE TEŞEKKÜR

25 yıldır yatağa bağımlı bir şekilde yaşayan Nevzat Orman’ı ziyaret eden Kaymakam Okumuş’un bu ziyareti Orman’ı çok memnun etti. Kaymakam Okumuş’un ziyaretinden duyduğu mutluluğu paylaşan Orman, şu ifadeleri kullandı: “25 yıldır yatağa bağımlı olarak yaşıyorum ve bugüne kadar hiç bir devlet büyüğüm veya yöneticim ziyaretime gelip halimi hatırımı sormadı. Bugün Solhan Kaymakamı Sayın Fatih Okumuş ziyaretime gelerek beni fazlasıyla onurlandırdı ve gururlandırdı. Yüce rabbim sizin gibi devlet büyüklerimizi ve yöneticilerimizi başımızdan eksik etmesin, sayınızı çoğaltsın inşallah. Beni çok mutlu etiniz, Allah her daim yar ve yardımcınız olsun. Eksikliğinizi göstertmesin. Sayın Kaymakamım ve heyetinden ki arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, ayaklarınıza sağlık”

OKUMUŞ, VATANDAŞLARIN MEMNUNİYETİNDEN MEMNUN OLDUĞUNU SÖYEDİ

Vatandaşlar ile bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu paylaşan Solhan kaymakamı Fatih Okumuş, “Vatandaşlar ile bir araya gelip ihtiyaç ve sıkıntılarını dinliyoruz. Hiçbir ihtiyacı ve sıkıntısı olmasa da en azında yanlarında olup, gönüllerine girmek ve dualarını almak için ziyaretlerde bulunuyoruz. Belki resmi kanallar ile bizlere ulaşmakta sıkıntı çeken; fakir, düşkün, hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızla bu vesile ile ulaşmış oluyoruz. Hem vatandaşlarımız memnun oluyorlar ve hem bizler de vatandaşlarımızın gözlerinin içinin ışıldadığını, parladığını görünce ayrı memnuniyet duyuyoruz. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlamında ziyaretlere devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya elimizden geldikçe devam edeceğiz. Allah birliğimizi, dirliğimizi, huzurumuzu daim etsin.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN