• Dolar Alış / Satış: 9.481 / 9.498
  • Euro Alış / Satış: 10.998 / 11.018
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:32
  • Öğle: 12:13
  • İkindi: 15:10
  • Akşam: 17:32
  • Yatsı: 18:59

SAVCI ve HÂKİM’E VEDA YEMEĞİ

26 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2088 defa okundu.
SAVCI ve HÂKİM’E VEDA YEMEĞİ

Solhan Adliyesi’nde görev yaparken, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu kararnamesi ile Mersin iline atanan Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Değiş ve Van iline atanan Hâkim Ahmet İnan için veda yemeği düzenlendi.

Solhan Adliyesi’nde görev yaparken, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu kararnamesi ile atamaları yapılan Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Değiş ile Hâkim Ahmet İnan için Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş veda yemeği verdi.

Solhan Çarşı Restoranda düzenlenen veda yemeğine; Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Değiş, Hâkim Ahmet İnan, İlçe Jandarma Komutanı Vekili Üsteğmen Güvenç Demirarslan, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, siyasi parti ilçe başkanları ve il genel meclis üyeleri katıldı.

Savcı ve Hakim onuruna verdiği veda yemeğinde konuşan Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, “Hakikaten çok sevdiğimiz, değer verdiğimiz, birlikte çalışmaktan onur duyduğumuz arkadaşlarımız aramızdan ayrıldı. Bizler her ne kadar üzülsek de Savcımız ve Hâkimimize yeni görev yerlerinde başarılar dilerim. İlçemizde yaptıkları hizmetlerden dolayı şahsım, çalışma arkadaşlarım ve ilçe halkı adına teşekkür ederek, bundan sonraki görevlerinde başarılar ve esenlikler diliyorum” dedi.

Mersin iline atanan Solhan Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Değiş ise: “Solhan’da görev yaptığım süre zarfında Solhan’a hizmet etmeye çalıştım. Solhan’da çalışmaktan mutlu oldum. Buradaki insanlar gerçekten çok yürekten ve sıcakkanlılar. Solhan’ı özleyeceğim. Beni bir kardeşleri olarak gören Solhan Halkına canı gönülden teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yemek programının akabinde Hükümet Konağı önünde hatıra fotoğrafı çekilmesiyle program sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN