• Dolar Alış / Satış: 8.337 / 8.352
  • Euro Alış / Satış: 10.1 / 10.118
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:45
  • Öğle: 12:29
  • İkindi: 16:25
  • Akşam: 19:52
  • Yatsı: 21:45

ŞAHİN: TEMİZ SİYASET YAPTIK, YÜZÜMÜZ AK

13 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1246 defa okundu.
ŞAHİN: TEMİZ SİYASET YAPTIK, YÜZÜMÜZ AK

Solhan’da vatandaşlarla bir araya gelen HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve 25’inci Dönem Milletvekili Seçimlerinde Bingöl’den bağımsız aday olan Sait Şahin, “Biz temiz siyaset yaptık, o yüzden topluma çıkmakta yüzü bizim kadar ak olan kimse yoktur” dedi.

 HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin, Hür Dava Partisi Solhan İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen iftar programında Solhanlılarla bir araya geldi.

Programda bir konuşma yapan Sait Şahin, iftara katılanların Ramazan ayını tebrik ederek, “Seçim döneminde 2 ay kadar beraber çalıştık, sahada kardeşlerimiz çalıştılar, sizler çalıştınız. Sandıkta bize destekte bulunan bütün kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarını kabul etsin. Allah-u Teâlâ karşılığını fazlasıyla versin.” dedi.

Kendilerinin çalışmayıp evde oturması halinde başkalarının toplumu dinsizleştireceğini ve ahlaksızlaştıracağını belirten Şahin, kendilerinin çalışmaları durumunda toplumu doğru yere yönlendireceğini ifade etti.

ŞAHİN, "BİZLERE ÇOK İŞ DÜŞÜYOR"

"Bizlere çok iş düşüyor" diye konuşmasına devam eden Şahin, “Seçim sonrası biz sahada olursak farklılığımız kendiliğinden ortaya çıkacak. İnsanlar demeyecek diğerleri gibi sadece seçimde geldiniz. Seçim sonrası sahada olursanız farklılığınızı göstermiş olursunuz. Halkta duyarlılık oluştukça, doğruyu gördükçe, haklıyı gördükçe, berrak bir şekilde sizi gördükçe ‘Bunlar sadece seçim döneminde geliyor, oyumuzu istiyorlar’ düşüncesiyle şüpheli bakmaz ve haklılığınızı ortaya koymuş olursunuz. Kimse siyasetimizin kirli olduğunu ve gayri meşru yolda olduğu ile ilgili itham edemeyecek. Biz temiz bir siyaset yaptık. Yalana başvurmadık. İftiraya başvurmadık. Baskıya başvurmadık. Tehdide başvurmadık ve iktidarın gücüne başvurmadık. Tertemiz bir siyaset yaptık,  o yüzden topluma çıkmakta yüzü bizim kadar ak olan kimse yoktur.” şeklinde konuştu.

Doğru bildikleri çalışmalardan ve hakkı söylemeye devam etmekten geri durmayacaklarını belirten Şahin, her şeyin sandık olmadığını ve mücadeleye devam edeceklerini sözlerine ekledi. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN