• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

RAKETTE İL BİRİNCİSİ OLDULAR

9 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1231 defa okundu.
RAKETTE İL BİRİNCİSİ OLDULAR

2016-2017 öğretim yılı okul sporları kapsamında Bingöl’de düzenlenen masa tenisi gençler il birinciliği turnuvasına katılan Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, katıldığı karşılaşmaları galip tamamlayarak il birincisi oldu.

2016-2017 yılı okul sporları kapsamında Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen okullar arası masa tenisi il birinciliği turnuvası yapıldı. Bingöl’de düzenlenen turnuvaya Genç Kızlar kategorisinden Solhan’dan iki takımın katıldığı öğrenildi.

Okul sporları kapsamında Bingöl’de düzenlenen Gençler Masa Tenisi İl Birinciliği Turnuvasına Solhan’dan Genç Kızlar Kategorisinden Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin katıldığı öğrenildi.

Bingöl’de düzenlenen Genç Kızlar il birinciliği turnuvasında Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bingöl Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi’ni 3-1, Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni 3-1, Bingöl Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni 3-2 ve Bingöl Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ise 3-1 mağlup ederek turnuvada İl birincisi oldu.

Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yetkilileri turnuva sonrasında, “Bingöl il merkezinde yapılan 2016-2017 eğitim- öğretim yılı Bingöl ili okul sporları genç kızlar masatenisi turnuvasına katılan 5 okul arasında gerçekleştirilen müsabakalarda okulumuz masa tenisi takımı il birincisi olmuştur. Birinci olan okulumuz masa tenisi takımı bölge yarışmalarına katılma hakkını kazanmıştır. Okulumuz masa tenisi takımı öğrencileri; Berfim Zelal Çeliklel, Gülşah Birtek ve Sibel Karateke ile Beden Eğitimi Öğretmeni Muharrem Gül’ü başarılarından dolayı tebrik eder, okulumuza yaşattıkları gurur için teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandılar.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN