• Dolar Alış / Satış: 9.481 / 9.498
  • Euro Alış / Satış: 10.998 / 11.018
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:32
  • Öğle: 12:13
  • İkindi: 15:10
  • Akşam: 17:32
  • Yatsı: 18:59

Personelden Başkan’a Veda Yemeği

24 Şubat 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1545 defa okundu.
Personelden Başkan’a Veda Yemeği

Solhan Belediyesi personeli Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu’na veda yemeği verdi.

 Solhan Belediyesi personeli Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu onuruna Konak Otel’de veda yemeği verdi. Düzenlenen Yemeğe Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu ile belediye personeli katıldı.

 Yapılan organizasyonda Solhan Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Abdulnasır Tunç, Başkan Çavuşoğlu’nun çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederken bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

Solhan Belediyesi Belediye Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, ise; iki dönem Belediye Başkanlığını yaptığını ve bugüne kadar Solhan halkına en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını söyledi.

 

Solhan’da görülen her noktada belediye hizmetinin olduğunu söyleyen Çavuşoğlu, Solhan belediye başkanı olurken ilçemize hizmet etmek adına siyasi kadrodaki arkadaşlarımla bu hizmete talip olduk. İki dönemdir millet bizi seçti, Allah razı olsun. Biz de millete yapılması gereken hizmetin bir kısmını yaparak görevimizi layıkıyla tamamlamanın gururu içindeyiz. Ancak biz, siyasi kadroyduk ama, bu hizmetleri sunmada özelikle asıl ana unsur belediye personeliydi. Memuruyla işçisiyle tüm kadrolarıyla, belediye personeliyle can siperine bir çalışma yaptık. Bu vesileyle Solhan’a yapılmış hizmetlerde şahsıma ve arkadaşlarıma verdiğiniz desteklerden dolayı, hizmetleri sunmada gösterdikleri öz veriden dolayı, ben hepinize teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

 

Ayrıca; Başkan Çavuşoğlu, 30 Mart 2014 seçimlerinde belediye başkan olacak kişiye ve kadrosunun Solhan’a hayırlı hizmetler sunmasını temennisinde bulundu.

 

Konuşmanın akabinde, ilçeye yaptığı hizmetlerinden dolayı Solhan belediye personeli adına Yazı İşleri Müdürü Abdulnasır Tunç tarafından Başkan Niyazi Çavuşoğlu’na plaket takdim edildi.  (Behçet-Aslan-İLKHA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN