• Dolar Alış / Satış: 13.407 / 13.431
  • Euro Alış / Satış: 15.184 / 15.211
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:12
  • Öğle: 12:18
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:04
  • Yatsı: 18:37

ÖMERAN DERNEĞİ YARDIMLARI DEVAM EDİYOR

26 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1459 defa okundu.
ÖMERAN DERNEĞİ YARDIMLARI DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz aylarda Solhan’da maddi durumu iyi olmayan ailelere gıda ve giyim yardımında bulunan Ömeran Derneği, Mart ayında ise giyim, gıda ve kırtasiye yardımları ile çalışmalarına devam etti.

 Solhan’da faaliyet yürüten derneklerinin çalışmaları kapsamında geçtiğimiz aylarda muhtaç ailelere imkânlar dâhilinde gıda ve giyim yardımı yaptıklarını söyleyen Ömeran Derneği Başkanı Fırat Arı, Geçtiğimiz ay yapılan yardımlardan sonra hayırsever vatandaşların desteği ile yardımlarına devam ettiklerini söyledi.

Ocak ve Şubat aylarında hayırsever vatandaşların desteği ile muhtaç ailelere gıda ve giyim yardımlarında bulunduklarını belirten Arı, Mart ayında da giyim, gıda ve kırtasiye yardımları ile çalışmalarını yürüttüklerini söyledi.

Hayırseverlerin desteği ile gıda, tekstil, ayakkabı ve kırtasiye ürünlerini ihtiyaç sahibi olan 300 kişiye ulaştırdıklarını belirten Arı, “Hayırseverlerce verilen gıda, tekstil, ayakkabı ve kırtasiye ürünlerini muhtarlarca tespit edilen ve muhtarlar aracılığıyla ihtiyaç sahibi şahıslara teslim ettik. Zengin ve fakir aileler arasında bir bağ oluşturarak ilçemizde bulunan yardıma muhtaç ailelere yardımları ulaştırmaya çalışıyoruz. İnşallah yardımlarımız devam edecektir. Bu vesileyle hayırsever vatandaşlarımızdan duyarlı olmalarını ve bu hayırlı çalışmaya katkıda bulunmalarını bekliyor, yardımlarından dolayı hayırseverlere teşekkür ederiz.” Şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

ÖMERAN DERNEĞİ YARDIMLARI DEVAM EDİYOR

24 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1527 defa okundu.
ÖMERAN DERNEĞİ YARDIMLARI DEVAM EDİYOR

Solhan’da faaliyette bulunan Ömeran Derneği, maddi durumu iyi olmayan ailelere gıda ve giyim yardımında bulundu.

 Yardıma muhtaç ailelere imkânlar dâhilinde gıda ve birkaç aileye de giyim yardımı yaptıklarını söyleyen Ömeran Derneği Başkanı Fırat Arı, Geçtiğimiz ay yapılan yardımlardan sonra hayırsever vatandaşların desteği ile yardımlarına devam ettiklerini söyledi.

Ocak ayında 35 aileye yardım yaptıklarını ve hayırsever vatandaşların desteği ile Şubat ayında da yardımlarına devam ettiklerini söyleyen Arı, “Zengin ve fakir aileler arasında bir bağ oluşturarak ilçemizde bulunan yardıma muhtaç ailelere yardım paketlerini ulaştırmaya çalışıyoruz. İnsanların ihtiyaçlarını az da olsa giderebilmek ve onların o anki yüz ifadelerindeki mutluluğu görmek, bizi oldukça sevindiriyor. Bu vesileyle hayırsever vatandaşlarımızdan duyarlı olmalarını ve bu hayırlı çalışmaya katkıda bulunmalarını bekliyor, bu yardımlarda desteklerini esirgemeyen hayırseverlere teşekkür ederiz” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN