• Dolar Alış / Satış: 12.079 / 12.1
  • Euro Alış / Satış: 13.597 / 13.622
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:05
  • Öğle: 12:16
  • İkindi: 14:50
  • Akşam: 17:06
  • Yatsı: 18:37

OKUMUŞ’TAN HANE ZİYARETİ

10 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1262 defa okundu.
OKUMUŞ’TAN HANE ZİYARETİ

Solhan Kaymakamı Okumuş, hane ziyaretlerine devam ediyor. ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir.’ sözü ile hareket eden Okumuş, SYDV aracılığıyla ilçede bulunan fakiri, fukarayı ve zorda kalanları takip ederek devletin yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, ilçedeki dar gelirli aileleri ziyaret etmeye devam ediyor. Solhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından engelli, kimsesiz, yaşlı, dul ve yardıma muhtaç yetimlere yapılan yardımlar devam ederken Kaymakam Okumuş da ev ev, kapı kapı gezerek ailelerin sıkıntılarını paylaşıp çözümler üretmeye gayret ediyor. Hane ziyaretlerinde, dar gelirli, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerine giderek yerinde incelemelerde bulunan Kaymakam Okumuş, ilçeye bağlı köyler ve Arakonak Beldesi ziyaretlerinden sonra İlçe Merkezi’nde de hane ziyaretlerine devam ediyor. Solhan Yenimahalle, Halimepınar Mahallesi, Yeşilova Mahallesi ve Boğlan Mahallesi’nde hane ziyaretlerinde bulunan Kaymakam Okumuş’a Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız da eşlik etti.

Arakonak Beldesi, ilçeye bağlı köyler ve Merkez’de de 4 mahallede hane ziyaretlerinde bulunan Kaymakam Okumuş; “Vatandaşlarımıza sosyal devlet anlayışı kapsamında zaten devletimiz vatandaşımızın birçok ihtiyacını karşılıyor. Bizler de gönül almaya, dua almaya vatandaşımızın halini/hatırını sormak için ziyaretlerde bulunup misafir oluyoruz. Vatandaşımızdan da hüsnü kabul görüyoruz. Bu kapsamda ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gerek yaşlı ve gerekse yardıma muhtaç ailelerimizin daima yanlarında olmaya devam edeceğiz. ” dedi.

Kaymakamı evlerinde gören vatandaşlar ise uygulamadan oldukça memnun olduklarını belirterek; “Allah Devletimize Milletimize zeval vermesin” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.

Haber: Mehmet Selim Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN