• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:55
  • Öğle: 12:23
  • İkindi: 15:52
  • Akşam: 18:30
  • Yatsı: 19:57

OKUMUŞ’TAN AKDENİZ’E ZİYARET

3 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
875 defa okundu.
OKUMUŞ’TAN AKDENİZ’E ZİYARET

Köylerde vatandaşları ziyaretlerine devam eden ve ilçe merkezinde de ziyaretlerde bulunan Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, bölgenin ve ilçenin tanınmış âlimlerinden Molla Abdullah Akdeniz’i ziyaret etti.

Uzun zamandan beri rahatsız olan ve tedavi gören Molla Abdullah Akdeniz’e hem geçmiş olsun dileklerini iletmek hem de tavsiyelerini almak amacıyla yapılan ziyaret, yaklaşık 2 saat sürdü.

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş’a Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Selim Kaya da eşlik etti. Molla Abdullah Akdeniz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, teşekkür etti.

Geçmiş olsun ziyareti sırasında Molla Akdeniz ile hoş bir sohbet gerçekleştirdiklerini belirten Kaymakam Okumuş, “Biz devlet yetkilileri olarak öncelikli hedefimiz her zaman vatandaşımız olmuştur. Ben bu tür ev ziyaretlerine her daim önem verdim. Bölgemizin ve ilçemizin tanınmış âlimlerinden Molla Abdullah Akdeniz ilçemiz önemli şahsiyetlerinden biri ve kanat önderidir. Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Molla Abdullah Akdeniz’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Allah kendisini acil şifalar versin” dedi.

KÖY ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Köylerde bulunan mağdur ve muhtaç aileleri ziyaret eden Kaymakam Okumuş, geçen hafta iki köye yaptığı ziyarette aileler ile görüşerek sıkıntıları dinleyip çözüm üretme çalışmalarına devam etti.

Solhan’a bağlı köylerde dar gelirli aileleri ziyaret etmeye devam eden Okumuş, Solhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından engelli, kimsesiz, yaşlı, dul ve yardıma muhtaç yetimlere yapılan yardımların yanında vatandaşları evinde ziyaret ederek sıkıntılarını dinleme kapsamında da çalışmalar yürütmektedir.

Daha önce Arakonak beldesi ve bazı köyleri ziyarette bulunan Okumuş, geçen hafta Yenidal Köyü ve bazı mezraları ile Yiğitharman Köyü ve mezralarında yaşayan vatandaşları ziyaret ederek sohbet edip sorunlarını dinledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN