• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:55
  • Öğle: 12:23
  • İkindi: 15:52
  • Akşam: 18:30
  • Yatsı: 19:57

OKUMUŞ, MUHTARLARLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

7 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
515 defa okundu.
OKUMUŞ, MUHTARLARLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

İftar programında muhtarlarla bir araya gelen Kaymakam Okumuş burada yaptığı konuşmada, “Muhtarlar; hükümet olarak, devlet olarak köylerde ve mahallelerde gören gözümüz, işiten kulağımız ve tutan elimizdir.” dedi.

Ramazan ayında önce şehit aileleri, gaziler ile kurum amirleri ve daha sonra ise sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve kanaat önderleri yönelik Solhan Kaymakamlığı tarafından düzenlenen iftar programının biri de gençlere yönelik tertip edildi.

Son olarak 04 Haziran 2018 pazartesi günü Solhan Merkez mahalle muhtarları, Arakonak Beldesi mahalle muhtarları ile Solhan’a bağlı köy muhtarlarına yönelik bir iftar programı düzenlendi.

Solhan AlmerRestaurant’ta düzenlenen iftar programına Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İl Genel Meclisi üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve kurum amirleri ile muhtarlar katıldı.

Muhtarlara yönelik düzenlenen iftar programında konuşan Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, “Solhan ilçesinde yatırım programları oluşturulurken yatırım programlarının icrası noktasında geri dönüşleri içerecek eleştiri olumlu olumsuz değerlendirme içerecek şekilde muhtarlarımızdan aldığımız bilgileri, dönüşümleri ciddi anlamda önemsiyoruz. Yani muhtarlar bizim; hükümet olarak, devlet olarak köylerde ve mahallelerde gören gözümüz, işiten kulağımız ve tutan elimiz. Biz sizinle güzel bir sekronizasyon, güzel bir iletişim, güzel bir sinerji, güzel bir araya geliş, güzel bir şekilde bir araya gelişimize mütevellit artı değerler, olumlu neticeler elde etmek, güzel ilişkiler geliştirmek, güzel bir şekilde mesai harcamak, vatandaşımızın hem kamu hizmetlerinin yürütülmesi ihtiyaçlarını görülmesi noktasında hem de devlet ve vatandaş arasında maddi olamayan manevi bağların güçlendirilmesi açısından biz sizinle iletişimimizi, sizinle iş birliğimizi, sizinle birliğimizi, beraberliğimizi çok önemsiyoruz. Sizleri ciddi anlamda bir paydaş, bir arkadaş, bir yoldaş olarak görüyoruz. Dolayısıyla köylerde ve mahallelerde belediye olur, kaymakamlık olur fark etmez devlet hizmetlerinde bir sıkıntı, bir noksanlık, bir eksiklik varsa en üst makama iletmekle mükellefsiniz. İmkânlar çerçevesinde biz de bunu her zaman vatandaşımıza en inceden, en rasyonelen verimli olacak şekilde çözmekle mükellefiz. Bunu yapacağız, yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Katılımınız için teşekkür ediyorum. Tuttuğunuz oruçlar kabul etsin cenabı Allah, hepinizi saygıyla selamlıyorum.”

Haber: Fuat Kaya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN