• Dolar Alış / Satış: 8.859 / 8.875
  • Euro Alış / Satış: 10.349 / 10.367
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:03
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:42
  • Akşam: 18:16
  • Yatsı: 19:41

OKUL ZİYARETLERİ DEVAM ETTİ

16 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1393 defa okundu.
OKUL ZİYARETLERİ DEVAM ETTİ

Daha önce 3 orta öğretim kurumunu ziyaret eden Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, geçtiğimiz hafta da Solhan Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi ile Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Önceki haftalarda Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi ile Solhan Anadolu Erkek İmam Hatip Lisesi ve Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, geçtiğimiz hafta da Solhan Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi ve Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Okul ziyaretinde Kaymakam Okumuş’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz ile Şube Müdürü Savaş Demirel eşlik etti.

Solhan’daki eğitim kurumları ziyaretleri kapsamında önceki haftalarda Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi ile Solhan Anadolu Erkek İmam Hatip Lisesi ve Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kaymakam Okumuş, geçtiğimiz hafta da Solhan Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi ve Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi.

Öğrencilerin öncelikle Tıp gibi sağlık alanında revaçta olan bölümleri tercih etmeleri önerisinde bulunan Okumuş, daha sonra mühendislik ve eğitim fakülteleri yönünde tercihlerde bulunmalarının faydalarına olacağını aktarırken öğrenim gördüğü mesleki eğitim dışındaki alanlarda okumak isteyen öğrencilere de ayrıca imkân sağlanması gerektiğini belirtti.

Sınıf ziyaretlerinin akabinde öğrencilere sorduğu sorular ve aldığı cevaplar neticesinde edindiği izlenimi idareci ve öğretmenler ile paylaşan Okumuş, sınava hazırlanan öğrencilere yönelik kitap desteği verdiklerini hatırlatıp imkanlar dahilinde desteklerini esirgemeyeceklerini aktarırken başarı beklentilerinin olduğunu yineledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN