• Dolar Alış / Satış: 17.348 / 17.379
  • Euro Alış / Satış: 18.275 / 18.308
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:48
  • Öğle: 12:32
  • İkindi: 16:28
  • Akşam: 19:55
  • Yatsı: 21:49

OKUL MECLİSİ BAŞKANLARINDAN ÖNDER´E TEŞEKKÜR

7 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1321 defa okundu.
OKUL MECLİSİ BAŞKANLARINDAN ÖNDER´E TEŞEKKÜR

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Önder İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) arasındaki protokol kapsamında, ÖNDER ile Kültür Bakanlığınca organize edilen programa katılan Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Meclisi Başkanı Rukiye Çelikel ve Solhan Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Meclisi Başkanı Murat Coşkun, ÖNDER’e teşekkür ettiler.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Önder İmam Hatipliler Derneği (ÖNDER) arasındaki protokol kapsamında, ÖNDER ile Kültür Bakanlığınca organize edilen ve Ocak 2019’da Ankara Kızılcahamam Eliz Hotel-Convention Centerda düzenlenen “Türkiye’nin Dünya Liderliği Sürecinde Kültür ve Gençlik Politikaları” projesi programına katılan Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Meclisi Başkanı Rukiye Çelikel ile Solhan Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Meclisi Başkanı Murat Coşkun okullarının web sitesi aracılığıyla ÖNDER’e teşekkür ettiler.

Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Meclisi Başkanı Rukiye Çelikel ile Solhan Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Meclisi Başkanı Murat Coşkun, okullarının web sitesinde yayımlanan mesajlarında şu ifadelere yer verdiler: “Önder İmam Hatipliler Derneği’nin düzenlediği Türkiye Okul Öğrenci Meclisi Başkanları programına katıldım. Program 15-17 Ocak tarihleri arasında Ankara Kızılcahamam eliza otelde düzenlendi. Programa Türkiye’nin dört bir yanından gelen yaklaşık olarak 1500 öğrenci katıldı. Program gerçekten harika ve dolu dolu geçti. Programımızda bakanlar, STK başkanları, akademisyenler bize çok çok faydalı seminerler verdiler. Cumhurbaşkanımız yoğun programından dolayı katılamadı. Ama bize gönderdiği özel bir mektup ile seslendi. Yerine oğlu N. Bilal Erdoğan abimizi göndermişti. Bilal Ağabeyimizle çok değerli zamanlar geçirdik. Bunun yanında Önder Genel Başkanı Halit Bekiroğlu abimizin yoğun programına rağmen Bingöl ekibiyle özellikle ilgilenmesi bizi çok sevindirmişti. Oradaki en önemli hususlardan bir tanesi de 81 ilden gelen farklı kardeşlerimiz, abilerimizle tanışmaktı. Velhasıl program çok çok güzeldi. Bu programda emeği geçen ÖNDER ailesi ve özellikle Bingöl il teşkilatına ve okul idaresine şükranlarımı sunuyorum. Rabbim hepsinden razı olsun.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN