• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

ÖĞRETMENLERE ANLAMLI ZİYARET

29 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
528 defa okundu.
ÖĞRETMENLERE ANLAMLI ZİYARET

Kaymakam Kıyıcı ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Yanılmaz, Paşa Yaman’ı evinde ziyaret edip gününü kutlarken Yanılmaz ve beraberindekiler bu yıl emekli olan Ayla Avcı’yı da ziyaret edip gününü kutlayarak emeklerinden dolayı plaket takdim ettiler.

24 Kasım Öğretmenler günü çeşitli etkinlik ve ziyaretler ile kutlandı. ‘Mesleki Çalışmalarıyla Öne Çıkan Öğretmenler’ programında, Solhan Şehit Kaymakam Ersin Ateş İlkokulu/Ortaokulu Okul Müdürü Ferhat Bayar, ‘Yılın Öğretmeni’ seçilmiş ve yılın öğretmenine ziyaretler gerçekleşmiş olup tebrikler ve taltif sunulmuştu. Öğretmenler günü kapsamında ayrıca ziyaretler de yapıldı.

EMEKTAR ÖĞRETMENE PLAKET VERİLDİ

İlçemizde farklı okullarda yıllarca hizmet ettikten sonra 2020 yılında emekliliğe ayrılan emektar öğretmen Ayla Avcı’ya 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle evinde ziyarette bulunan  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, emekli öğretmen Avcı’ya plaket takdim etti. Yıllarca Solhanlı çocukların eğitimi için göstermiş olduğu üstün gayret ve hizmetlerinden  dolayıemekli öğretmen Avcı’ya teşekkür eden Yanılmaz, emeklilik hayatında mutluluklar diledi.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NE ÖZEL ZİYARET

Solhan’da herkesin gönlünde ayrı bir yeri olan ve yıllar önce geçirmiş olduğu kaza sonucu yatağa bağımlı yaşamak zorunda kalan öğretmen Paşa Yaman’a 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle Solhan Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz tarafından ziyaret edildi. Ziyaretleri dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Paşa Yaman’ın günü kutlandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN