• Dolar Alış / Satış: 8.44 / 8.455
  • Euro Alış / Satış: 9.938 / 9.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

ÖĞRENCİLERE YGS MOTİVASYONU

13 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
820 defa okundu.
ÖĞRENCİLERE YGS MOTİVASYONU

Solhan’da daha önce üç tanesi yapılan ‘Solhan Şahlanıyor’ seminerleri kapsamında geçtiğimiz hafta YGS’ye girecek öğrencilere sınav bilgisi, moral ve motivasyonu paneli düzenlendi.

Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Solhan Şahlanıyor’ seminerleri devam ediyor. Solhan’da daha önce üç tanesi yapılan ‘Solhan Şahlanıyor’ seminer serisi kapsamında geçtiğimiz hafta YGS’ye girecek öğrencilere sınav bilgisi, moral ve motivasyonu paneli düzenlendi.

Geçtiğimiz hafta dördüncüsü düzenlenen ‘Solhan Şahlanıyor’ paneline Solhanlı öğretim görevlileri katıldı.

Bingöl Üniversitesi’nde çalışan Solhanlıhemşehrilerimiz; Doç. Dr. Nevzat Esim, Yrd. Doç. Dr. Naim Döner, Yrd. Doç. Dr. Abdülnasır Süt, Öğr. Gör. İlhan Bingöl, Öğr. Gör. Soner Kaya ve

Öğr. Gör. Mücahit Çalışan’ın katıldığı panelde öğrenciler bilgilendirildiler.

Panelde kısa bir konuşma yapan Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, “Bizler sizin için buradayız. Ağabeylerinize huzurlarınız da çok çok teşekkür ediyorum. Değerli arkadaşlar, bende Solhanlıyım. Bu zorluklar içinde eğer bu arkadaşlar bugün buradaysa, bunları başarabildiyse bizlerinde başaramayacağı diye bir şey yok. Bugün sayımız 6 ise yarın inşallah 20-25’lere çıkar. Üniversite nedir bilmiyorduk. Ama üniversite bugün bize geldi. Allah razı olsun, bizleri bilgilendirdiler. Hepinize canı gönülden başarılar diliyorum, Allah yardımcınız olsun.” İfadelerini kullandı.

Solhanlıhemşehrimiz olan öğretim görevlilerinin katıldığı panelde, öğretim görevlileri; Solhan’dan başlayan öğrenim hayatlarını, hangi zorluklarla ve nerelerde okudukları ile bugünkü konuma kadar geçen süreci öğrenciler ile paylaşıp, öğrencilerin izlemeleri gerken yolları ve başarmaları için yapmaları gerekenleri paylaştılar.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN