• Dolar Alış / Satış: 16.267 / 16.296
  • Euro Alış / Satış: 17.366 / 17.397
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:51
  • Öğle: 12:26
  • İkindi: 16:21
  • Akşam: 19:40
  • Yatsı: 21:28

ÖĞRENCİLERE ÇİĞKÖFTE PARTİSİ

3 Nisan 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1385 defa okundu.
ÖĞRENCİLERE ÇİĞKÖFTE PARTİSİ

Solhan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda 8’inci sınıf öğrencilerine TEOG öncesi moral ve motivasyon amaçlı çiğköfte partisi düzenlendi.

Solhan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına girecek olan 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik moral ve motivasyon amaçlı 1 Nisan 2017 Cumartesi günü çiğköfte partisi düzenlendi.

Okulun konferans salonunda düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Şube Müdürü Zülfü Çalışkan, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muhtesim Tunç, Okul Müdürü Mehmet Emin Agit, okul idarecileri, öğretmenler ve sekizinci sınıf öğrencileri katıldı.

Programı hazırlama amaçlarını belirtip katılanlara teşekkür eden Okul Müdürü Agit, 4 hafta sonra yapılacak olan TEOG sınavı öncesi sekizinci sınıf öğrencileri ve öğretmenlerine yönelik moral ve motivasyon amaçlı çiğköfte partisi düzenlediklerini belirtip katılanlara teşekkür ederken öğrencilerine başarı dileğinde bulundu.

Programda kısa bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitimden sorumlu Şube Müdürü Zülfü Çalışkan, kimsenin yerinde saymadığını ve her kesin çalıştığını belirtti.

Eğitim öğretimde bir amaçlarının da öğrencilerin milli ve manevi duygularda olmaları olduğunu belirten Çalışkan, “Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, yerinde saymıyor. Bunu sınavlardaki başarınızla görüyoruz. İdaresi, öğretmen ve öğrenciler olarak çok gayret gösteriyorsunuz. Bu gayretin optiğe yansımaması bizleri üzen taraf olur. Okulun başarı çıtasında bir artışın olduğunu görüyoruz. 28 Nisan’ı dört gözle bekliyoruz. İnşallah başarılı olursunuz. Her dersten her bir öğrenci bir soru arttırırsa Atatürk Ortaokulu’nun önüne geçersiniz.” İfadelerini kullanırken okul idaresine programı tertip ettiği için teşekkür edip öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN