• Dolar Alış / Satış: 8.44 / 8.455
  • Euro Alış / Satış: 9.938 / 9.956
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

ÖĞRENCİLER İÇİN KİTAP KAMPANYASI

15 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1199 defa okundu.
ÖĞRENCİLER İÇİN KİTAP KAMPANYASI

Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonunda mobilya ve içmekân tasarım alanı tarafından kurulan kitaplık bölümüne yatılı öğrencilerin okuma alışkanlığı kazanmaları için kitap kampanyası başlatıldı.

Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri için kitap kampanyası başlatıldı. Okulun mobilya ve içmekân tasarım alanı tarafından pansiyonunda kurulan kitaplık bölümüne yatılı öğrencilerin okuma alışkanlığı kazanmaları için kitap kampanyası başlatıldı.

Okul öğretmenleri, öğrenciler için dinlenme ve kitap okumak için oluşturduğu yeni bir alanda aynı zamanda öğrencilerin okuma alışkanlıklarının gelişmesi için kütüphane oluşturulup kitap talebinde bulundular.

KİTAP DESTEĞİ BEKLİYORUZ

Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pansiyon Müdür Yardımcısı Ersin Buyruk ile Mobilya ve İçmekân Tasarım Alan Şefi Onur Çelik tarafından oluşturulan dinlenme ve kitap okuma alnı için pansiyon kitaplığına kitap desteği beklediklerini ifade ettiler.

Okulun wep sitesinde kitap kampanyası hakkında yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Okuma alışkanlığı, okuma işini zevkle, isteyerek, severek yapmaktır. Okuma alışkanlığı, okumaktan mutluluk duymaktır. Okuma alışkanlığı kazanmış bir insan, okuyamadığı zaman rahatsızlık, eksiklik hisseden insandır. Okuma, faydalı, güzel bir alışkanlıktır. Okulun pansiyonun da kurulan bu alana pansiyonlu yatılı olan öğrencilerimizin okuma alışkanlıkları kazanmaları için kitap ihtiyacı vardı. Lise Öğrencilerinin okuyup kendini geliştirebileceği kitapları göndermek isteyenlerde kitap desteği bekliyoruz.”

Kampanyaya destek vereceklerin ulaşabileceği kişilerin iletişim bilgileri şöyle:

Pansiyon Müdür Yardımcısı Ersin Buyruk

İletişim bilgileri: 0541 691 84 76

Onur Çelik

İletişim bilgileri: 0537 494 22 43

onurcelik.49@hotmail.com

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN