• Dolar Alış / Satış: 17.348 / 17.379
  • Euro Alış / Satış: 18.275 / 18.308
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:48
  • Öğle: 12:32
  • İkindi: 16:28
  • Akşam: 19:55
  • Yatsı: 21:49

ÖDÜLLER, 19 MAYIS’TA VERİLDİ

20 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
726 defa okundu.
ÖDÜLLER, 19 MAYIS’TA VERİLDİ

Solhan’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı. Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen programda bahar etkinliklerinde derece elde edenler ödüllendirildi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Solhan’da da düzenlenen program ile kutlandı.

Solhan Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda 2018-2019 eğitim öğretim yılında okul sporları kapsamında ve Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmalarda derece elde edenler ödüllendirildi.

Programa; Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Solhan Cumhuriyet Başsavcısı İzzettin Bozkuş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın ile Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan, kurum amirleri ve vatandaşlar ile öğrenciler katıldı.

İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın programda günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yaptıktan sonra öğrencilerin şiir okumasıyla devam eden program, ödül töreniyle sona erdi.

Program 2018-2019 eğitim öğretim yılında okul sporları kapsamında ve Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmalarda derece elde edenlere ödülleri verildi. Derce elde edenlerin ödülleri Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş ve Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız ve Solhan Cumhuriyet Başsavcısı İzzettin Bozkuş tarafından verildi.

2018-2019 eğitim öğretim yılı sürecinde yapılan faaliyetlerde Anadolu Yıldızları voleybol dalında Türkiye 2’incisi olan Solhan YBO ile Solhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri verildi. Ayrıca yılın taraftarı olarak Mehmet Emin Gengörü (Neno) ve Çevreye duyarlılığından dolayı Serkan Canlı’ya ödül verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN