• Dolar Alış / Satış: 15.564 / 15.592
  • Euro Alış / Satış: 16.217 / 16.246
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

MÜDÜR YAKIŞIK VE BAŞHEKİM BAL’DAN VEDA ZİYARETLERİ

17 Temmuz 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1266 defa okundu.
MÜDÜR YAKIŞIK VE BAŞHEKİM BAL’DAN VEDA ZİYARETLERİ

Solhan Devlet Hastanesi Müdürü İrfan Yakışık ve Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Oğuz Bal’ın Bingöl’de yeni göreve başlamalarından dolayı Solhan’da kurum ve kuruluşları ziyaret edip helallik istediler.

Solhan Devlet Hastanesi’nde Başhekim olarak görev yapan Uzm. Dr. Oğuz Bal ve İdari ve Mali İşler Müdürü İrfan Yakışık kendi istekleri ile sözleşme yenilemeyerek Solhan’daki görevlerinden ayrılıp Bingöl’de Kamu Hastaneleri Birimi Genel Sekreterliği bünyesindeki kurumlarda çalışacaklar.

Solhan’daki görevleri süresince ilçe halkından memnun olduklarını belirten Yakışık ve Bal, ulaşabildiklerinden helallik istediklerini ve herkese varsa haklarını helal ettiklerini belirtip ulaşamadıklarından da bu vesile ile helallik istediklerini ifade ettiler.

Yakışık ve Bal, Solhanın Sesi Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü Solhan’daki görevleri sona eren ve bu hafta Bingöl’ki görevlerine başlayacak olan Yakışık ve Bal, veda ziyaretleri kapsamında Solhanın Sesi Gazetesi’ni ziyaret ettiler.

2010 yılında görevde yükselme sınavı ile Solhan’a atanan ve ilk geldiğinde ailesinin Solhan’da olmamasından dolayı iki yıl çalıştıktan sonra ilçeden ayrılacağını düşündüğünü belirten Yakışık, Solhan’da çalışıp insanlarını tanıdıkça Solhan’ın kendisinin ikinci vatanı olduğunu belirtti.

Solhan’da hizmet etmekten memnun olduğunu ve 7 yıllık hizmetten sonra kendi isteği ile ayrıldığını belirten Yakışık, Solhan Devlet Hastanesi’nde hastane kaynakları ile yapılan hizmetlerin dışında hayırseverlerin, kamu hastanelerinin ve Solhan Belediye başkanının desteği ile de kamelya, tıbbi atık deposu, çevre duvarı boyaması, hastane giriş kapısı, regülatör, ameliyathaneye iki adet cihaz, yatan hasta servisi perdeleri gibi hizmetlerin yapıldığını belirtip destek sunan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN