• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

MİNİKLERDEN YILSONU COŞKUSU

6 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
687 defa okundu.
MİNİKLERDEN YILSONU COŞKUSU

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yılı yılsonu etkinlikleri yapıldı. 2015-2016 eğitim öğretim yılında Yüzenada Anaokulu öğrencilerinin emek ve çabaları sonucu ortaya çıkan eserler yılsonu etkinliği programı kapsamında sergilendi.

Çocuklarımızın toplum önünde kendini ifade edebilme, kendilerine olan güvenlerini artırma, kültürlerini tanıma ve sergileme, büyüklerinde arşivlerinde tatlı anılarının olduğu bir gün yaşatmak için Yüzenada Anaokulu öğrencilerinin hazırladıkları program renkli görüntülere sahne oldu.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yılı yılsonu etkinlikleri yapıldı. 1 Haziran 2016 Çarşamba günü 2015-2016 eğitim öğretim yılında Yüzenada Anaokulu öğrencilerinin emek ve çabaları sonucu ortaya çıkan eserler yılsonu etkinliği programı kapsamında sergilendi.

Yüzenada anaokulunda yılsonu etkinlikleri kapsamında mezuniyet ötreni programına Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, kurum amirleri, okul idarecileri ile öğrenci velileri katıldı.

Yüzenada Anaokulu öğrencilerinin haftalar süren emek ve çabaları sonucu ortaya çıkan sosyal, kültürel aktiviteleri sundukları programa katılan katılımcılar keyifli dakikalar yaşadı. Miniklerin birbirinden güzel oyunları, izleyicilerden büyük beğeni aldı. Düzenlenen etkinlikte kısa bir konuşma yapan Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, okul öncesi eğitimin önemine dikkat çekerek bu tür etkinliklerin öğrencilerin öz güvenlerini kazanmaları açısından çok önemli olduğunu söyledi.  Okumuş’un konuşması ile başlayan program anasınıfı öğrencilerinin sıra gecesi gösterisi, kelebekler sınıfı slayt gösterisi, kelebekler sınıfı ateş böceği şarkılı oyunu, çalışkan arılar sınıfı slayt gösterisi ve çalışkan arılar sınıfı kelebek rondu ile diğer sunumlar katılımcılar tarafından büyük alkış topladı. Öğrenciler, müzik eşliğinde sundukları gösterilerde sevgi, saygı, kardeşlik, barış ve mutluluk mesajları verdi.

Birbirinden renkli gösteriler sunan minikler daha sonra protokol üyelerinin elinden mezuniyet hatırası olan belgelerini aldılar.

EMEKLERİ SERGİLENDİ

Okul öncesi öğrencilerin yıl içinde yaptığı çeşitli çalışmalar sergilendi. Yüzenada Anaokulu öğrencilerinin yılsonu etkinlikleri kapsamında bir de öğrencilerin hazırladıkları çalışmalar sergilendi. 3 Haziran 2016 Cuma günü düzenlenen sergiye Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş eşi ile birlikte katıldı. Sergiye gezen Okumuş, yapılan çalışmalar hakkında öğrenci ve öğretmenlerden bildi aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN