• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

MHP ADAYLARINDAN SOLHANIN SESİ GAZETESİNE ZİYARET

31 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3683 defa okundu.
MHP ADAYLARINDAN SOLHANIN SESİ GAZETESİNE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl Milletvekili adayları yaklaşan 24 Haziran seçimleri kapsamında ziyaretlerine devam ediyorlar. Bingöl ve ilçelerinde ziyaretlerine devam eden MHP Milletvekili adayları bu kapsamda geldikleri Solhan’da esnaf ziyaretleri yapıp Solhanın Sesi Gazetesi’ni de ziyaret ettiler.

Yaklaşan 24 Haziran 2018 Başkanlık ve milletvekili seçimleri çalışmalarına devam eden siyasi partiler, ilçelerde de ziyaretlerine devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı, Milletvekili adayları, Merkez İlçe Başkanı, Ülkü Ocakları İl Başkanı ve Solhan İlçe Başkanı ile birlikte Solhan’da esnaf ziyaretlerinde bulunarak milletvekili için MHP adaylarına ve Cumhur ittifakı için de destekledikleri adayları Recep Tayip Erdoğan’a destek isteyen MHP heyeti, Solhan ziyareleri kapsamında Solhanın Sesi Gazetesi’ni de ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Ziyaretler kapsamında Solhan’a gelen ve Solhanın Sesi Gazetesi’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları şu ifadeleri kullandılar; “Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı milletvekili adayları merkez ilçe başkanı Ülkü Ocakları il başkanı ve Solhan ilçe başkanı ile birlikte Solhan İlçemizde esnaf ziyaretinde bulunduk. Solhanlı hemşehrilerimizin sıcak karşılamalarından dolayı çok büyük bir memnuniyet duyduk. İnanarak çıktığımız bu yolda nihai hedefimiz Bingöl’de milletvekili çıkarmaktır. Hiç bir bölge ayırımı gözetmemeksizin bütün vatandaşlarımızı kucaklayacağız. Bingöl’ümüzün dertleriyle dertlenmek ve tüm sorunlarının çözüme kavuşturulması için çalışmak asli görevimizdir. Solhan’ımızın tek Adayı Partimizin Adayı Burhan Bingöl beydir. İnanıyoruz ki, Solhanlı hemşehrilerimiz evlatlarına sahip çıkacaktır. Malumunuz MHP olarak AK Parti ile birlikte Cumhur ittifakı kurduk ve Cumhurbaşkanlığına ortak aday olarak Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı gösterdik. Biz parti olarak seçmenlerimizden Cumhurbaşkanlığı için Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Milletvekilliği için ise MHP ye oy istiyoruz. Şuan Bingöl genelinde partimize çok büyük bir teveccüh var inandık. Allah’ın izniyle başaracağız”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN