• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • BINGOL:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

MEZRA DER’DEN BAŞHEKİM GENGÖRÜ’YE PLAKET

7 Ocak 2021
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
887 defa okundu.
MEZRA DER’DEN BAŞHEKİM GENGÖRÜ’YE PLAKET

Bingöl’ün Solhan İlçesi’nde faaliyet gösteren Mezra Der Başkanı ve yöneticileri pandemi süresince fedakarca gösterdikleri gayretli çalışmalardan dolayı sağlık çalışanları adına Başhekim Gengörü’yü ziyaret edip plaket taktim ettiler.

Bingöl’ün Solhan İlçesi’nde faaliyet gösteren Mezra Solhan Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Nihat Yürüyen ve dernek yöneticileri, pandemi süresince fedakarca gösterdikleri gayretli çalışmalardan dolayı sağlık çalışanları adına Başhekim Gengörü’yü ziyaret edip plaket taktim ettiler.

Dünyayı etkisi altına alan ve 10’aydır ülkemizde etkisini sürdüren Kovid-19 süresince bireysel ve kurumsal mücadeleler verilirken bu mücadelelerde risk içinde canları ile mücadele eden sağlık çalışanları unutulmadı.

Evlerini, ailelerini ihmal ederek vatandaşlarının sağlığı için mücadele ederken kendi sağlığından bile olmalarına karşı vefakarca mücadele eden sağlık çalışanları adına Bingöl Devlet Hastanesi Başhekimi Ramazan Gengörü’yü ziyaret eden Mezra Solhan Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Nihat Yürüyen ve dernek yöneticileri, pandemi süresince fedakarca gösterdikleri gayretli çalışmalardan dolayı sağlık çalışanları adına Başhekim Gengörü’yü ziyaret edip plaket taktim ettiler. Ziyarette Hastane Müdürü Zülküf Bağbars’da hazır bulundu.

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Sağlık Çalışanlarına Minnettarız Allah Yardımcıları Olsun...Saygılarımla...
    7 Ocak 2021 09:28

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN