• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

MESLEK LİSESİNDEN YILSONU SERGİSİ

8 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1163 defa okundu.
MESLEK LİSESİNDEN YILSONU SERGİSİ

Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2014-2015 eğitim- öğretim yılında yapılan mesleki çalışmaları sergiledi. Sergide öğrencilerin çalışmaları taktir gördü.

 Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin geleneksel hale getirdiği ve her eğitim-öğretim yılı sonunda yaptığı yılsonu sergisinin bu yıl 24’üncüsü düzenlendi.

Düzenlenen yılsonu sergisinin açılışına Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi Aktaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Bazı Kurum Müdürleri, okul müdürleri, Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdareci ve Öğretmenleri ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Sergide, öğrencilerin yıl içerisinde yapmış oldukları ürünler ve sanat eseri çalışmalar davetlilerin beğenisine sunuldu. Öğrencilerin, el emeği göz nuru olan ve alın teri katarak azimli çalışmaları sonucu yaptıkları ürünler davetliler tarafından ilgi gördü. Ayrıca kültür derslerine katkı sağlaması için ders sokakları haline getirilen koridorlar da davetlilerin beğenisini kazandı.

Öğrenciler tarafından yıl boyunca yapılan çalışmaların sergisinde davetlileri bilgilendiren ve ürünler hakkında davetlilere açıklamalarda bulunan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çağrı Bektaş, “Sergimizin gerçekleştirilmesinde ve hazırlanmasında emeği geçen tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize; ayrıca sergimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan ve onurlandıran tüm katılımcılara da Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız.” İfadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN