• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI

26 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1281 defa okundu.
MASA TENİSİ TURNUVASI YAPILDI

Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Masa Tenisi turnuvası düzenlendi. Kız öğrencilerin katıldığı yarışmada dereceye giren öğrencilere madalya ve kırtasiye hediye çeki verilerek ödüllendirildiler.

Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Solhan Gençlik Merkezi’nde masa tenisi turnuvası düzenlendi. 5 okuldan kız öğrencilerin katıldığı yarışmalar Cumartesi ve Pazar günleri yapılarak final müsabakaları sonrasında dereceye giren öğrenciler belirlendi.

Turnuva, Solhan İlçe Emniyet Müdürlüğü TEM Büro Amirliği tarafından okullarda yapılan bilgilendirme ve önleme görüşmeleri sonunda öğrencilerin talepleri doğrultusunda 5 okulun katılımı düzenlendi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan masa tenisi turnuvasına Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Gençlik Merkezi Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile 24 Mart 2018 günü başlayan masa tenisi yarışmasının final müsabakaları 25 Mart 2018 Pazar günü oynandı.

Gençlik Merkezi’nde yapılan yarışmaların final müsabakalarını Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Vehbi Sarıkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İhsan Yanılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nafiz Çapın, Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan ve Ak Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu ile okul öğretmenleri ve öğrenciler izledi.

Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Özel Yüzenada Temel Lisesi, Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi, Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okullarından 3’er öğrenciden 15 öğrencinin katıldığı yarışmanın final müsabakaları Pazar günü yapıldı.

15 öğrencinin katıldığı yarışmada Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi öğrencilerinden Zeynep Tütünen birinci, Solhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Berfin Zelal Çeliker ikinci ve Esra Gür ise üçüncü oldu.

Yapılan yarışmada dereceye giren öğrencileri kutlayan Kaymakam Okumuş ile beraberindekiler öğrencilere hediyelerini takdim ettiler.

Masa tenisi turnuvasında birinci, ikinci ve üçüncü olan öğrencilere madalyalar verilirken derecelerine göre kırtasiye hediye çeki de verildi.

Müsabakaya katılan öğrenciler ve öğretmenleri tarafından Solhan içerisinde kız öğrencilere yönelik etkinliklerin az olduğu belirtilerek, düzenlenen bu tarz etkinliklerin önemini belirterek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmanın memnuniyetle karşılandığını belirttiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN