• Dolar Alış / Satış: 8.836 / 8.851
  • Euro Alış / Satış: 10.336 / 10.355
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:02
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 15:43
  • Akşam: 18:17
  • Yatsı: 19:43

MARAŞLI, SOLHAN’DA BAYANLARLA BULUŞTU

2 Mayıs 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1153 defa okundu.
MARAŞLI, SOLHAN’DA BAYANLARLA BULUŞTU

Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla düzenlenen “Solhan Şahlanıyor” konferansları kapsamında yürek ısıtan, ufuk açan, başarıya götüren, huzur ve ilham veren eğitim seminerleri Araştırmacı Yazar Sema Maraşlı ile devam etti.

Solhan Kaymakamlığı, Solhan Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla hazırlanan “Solhan Şahlanıyor” konferansları kapsamındaki eğitim seminerleri Araştırmacı Yazar Sema Maraşlı ile devam etti.

Ülkemizin dört bir yanında konferanslar veren Araştırmacı Yazar Sema Maraşlı, ‘Solhan Şahlanıyor’ eğitim seminerleri kapsamında Solhan’da bayanlara yönelik konferans verdi. 25 Nisan 2017 Salı günü 2 seans olarak yapılan konferans, yaklaşık 1000 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Düzenlenen seminerin ilk seansı saat:10.00’da başladı. İlk seansta ortaöğretim kurumlarının 11’inci sınıf ile 12’nci sınıflardaki kız öğrencileriyle buluşan Maraşlı ikincisi seansta ise bayanlara yönelik konferans verdi.

Öğrencilerin beğeniyle dinlediği Araştırmacı Yazar Sema Maraşlı, ‘Hz. Peygamber ve Güven Toplumu ile Anne Babalarımızın Beklentileri’  seminer, verdi. Yazar Maraşlı, seminerde öğrencilere çeşitli tavsiyelerde bulundu. Seminerin ikinci seansı ise saat: 14.00’de gerçekleştirildi. Bu seansta bayanlara hitap eden Maraşlı “Hz. Peygamber ve Güven Toplumu ile Evimiz Cennet Bahçesi Olur Mu?’ konularında katılımcılara bilgi paylaşımında bulundu.

‘Solhan Şahlanıyor’ konferansına katılan ve konferans sonunda katılımcıların sorularını yanıtlayan Maraşlı, sorunlara da çözümler üreterek katılımcılara bilgi aktarımını gerçekleştirdi.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği ve büyük beğeni toplayan ‘Solhan Şahlanıyor’ konferanslarının; kendi alanında uzman, toplumun kültürel ve ahlaki değerlerine önem veren tanınmış yazarlar ile kişisel gelişim uzmanlarının seminerleriyle devam edeceği belirtildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN