• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:55
  • Öğle: 12:23
  • İkindi: 15:52
  • Akşam: 18:30
  • Yatsı: 19:57

KURUM KÜLTÜRÜNÜN SAĞLANMASI AMACIYLA FAALİYETLER YAPILIYOR

18 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
628 defa okundu.
KURUM KÜLTÜRÜNÜN SAĞLANMASI AMACIYLA FAALİYETLER YAPILIYOR

Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Kurum Kültürünün Sağlanması amacıyla gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bir açıklama yapıldı. Açıklamada: “milli ve manevi değerleri önemseyen nesil yetiştirmek, okulun tüm çalışanlarıyla birbirlerini tamamlayan ortak değer ve kültürle hareket etmeyi amaçlamaktadır.” denildi.

Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi internet sitesinde Kurum Kültürünün Sağlanması amacıyla gerçekleştirilen faaliyetler paylaşıldı.

Kurum Kültürünün Sağlanması amacıyla gerçekleştirilen faaliyetler ile ilgili Solhan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi internet sitesinde yer alan haberde şu ifadelere yer verildi: “Okulumuzda eğitim öğretimin başlamasıyla kurum kültürünü oluşturmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla birçok faaliyet gerçekleştirildi. Mesleki tatbikat kulübü rehber öğretmenlerin öncülüğünde ve diğer öğretmenlerimizin desteğiyle milli ve manevi değerleri önemseyen nesil yetiştirmek, okulun tüm çalışanlarıyla birbirlerini tamamlayan ortak değer ve kültürle hareket etmeyi amaçlamaktadır. Her öğrencinin aynı kurallarla hareket edilmesini, kurumu tanıyıp katkı sunmasını, etkinliklere katılımın sağlanmasındaki verimliliğin arttırılmasını hedefleyen bir öğrenci profili yetiştirilmesini sağlamaktır. Saygılı, merhametli, hoşgörülü, yardıma muhtaç olanlara yardımsever olan, milli ve manevi değerlerini yaşayan ve yaşatarak sahip çıkan bir kültür oluşturmaktır. Mescidin yolunu öğrenerek namaza devam eden, peygamberin sünnetini bilen, yaşayan, yaşatan ve gelecek kuşaklara aktaran bir kurum kültürü sağlanmasını hedeflemekteyiz.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN