• Dolar Alış / Satış: 12.66 / 12.682
  • Euro Alış / Satış: 14.279 / 14.305
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:09
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:05
  • Yatsı: 18:37

KURUM AMİRLERİ VE MUHTARLARLA İFTAR

16 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1011 defa okundu.
KURUM AMİRLERİ VE MUHTARLARLA İFTAR

Solhan Kaymakamlığı tarafından her yıl düzenli olarak Ramazan ayında gerçekleşen iftar programlarının ikincisi gerçekleşti. Düzenlenen iftar programının bu yıl ilki şehit yakınları, gaziler ve sporculara, ikincisi köy ve mahalle muhtarları, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve sporculara yönelik yapıldı.

Solhan Kaymakamlığı tarafından her Ramazan ayında düzenlenen iftar programının bu yıl ilki şehit yakınları, gaziler ve sporculara, ikincisi köy ve mahalle muhtarları, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve sporcular oldu.

Solhan Almer Restaurant’ta düzenlenen iftar programına Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, İlçe Jandarma Komutanı Gökhan Erer, Cumhuriyet Başsavcısı İzzettin Bozkuş ile Adliye Mensupları, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner, İl Genel Meclisi Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, köy ve mahalle muhtarları ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü sporcuları katıldı.

Düzenlenen iftar programında konuşan Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, şu ifadeleri kullandı: “Bu akşam burada köy ve mahalle muhtarlarımızı, kurum müdürlerimizi ve her zaman olduğu gibi başarılı sporcularımızı ağırlıyoruz. Bu iftar programına iştirak eden siz değerli heyetinizi öncelikle saygıyla selamlıyorum. Muhtarlarımız, yaptıkları görev itibariyle devlet toplum ilişkilerinde aynen vücuttaki damar hükmünde önemli roller üstlenmektedirler. Nasıl ki kalp ile diğer organların arasındaki kan dolaşımını damarlar sağlıyorsa bunun gibi muhtarlarımız da devlet ile vatandaş arasındaki en önemli aracılarımız ve temsilcilerimizdir. Sizleri ağırlamaktan sizlerle beraber olmaktan duyduğum memnuniyeti tekraren ifade etmek istiyorum. Kurum müdürlerimiz, devletimizin temel kamu hizmetlerinin vatandaşımıza ulaştırılmasında birinci derecede sorumludurlar. Vatandaş memnuniyetini esas alarak fedakârca vazife ifa eden siz mesai arkadaşlarımla bir arada olmak çok güzel. Başarılı sporcularımızı da ilçe ve mümkünse ülke gündemine almak, onlarla gurur duyduğumuzu başarılarıyla bizleri fazlasıyla memnun etmektedirler. Bu başarının hem sporcularımıza hem de bütün aktörleriyle spor ve sporcu dostu bir şehir ortamına borçlu olduğumuzu dolayısıyla bu başarıda emeği geçenlere müteşekkir olduğumu ifade etmek istiyorum. Bizi bu çatı ve sofra etrafında buluşturan Cenab-ı Allah’a sonsuz hamd ediyor, tuttuğunuz oruçların kabul olmasını niyaz ediyor, afiyet olsun, saygılar sunarım.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN