• Dolar Alış / Satış: 9.267 / 9.283
  • Euro Alış / Satış: 10.738 / 10.757
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:23
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:44
  • Yatsı: 19:10

KHGB’de Görev Değişikliği

30 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1483 defa okundu.
KHGB’de Görev Değişikliği

Solhan Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde görev değişikliği yapıldı. Yapılan değişiklik ile ilgili görüşleri alınan Solhan Kaymakamı Aydın, görev değişikliği hakkında değerlendirmede bulundu.

 Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Solhan Kaymakamı Şeref Aydın, Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü, Birlik Saymanı’nın yerine yeni personellerin görevlendirildiğini belirtti.

2010’yılından buyana yoğun bir şekilde KÖYDES, SODES, AB Projeleri bazında projelerin yoğun bir şekilde uygulandığını söyleyen Kaymakam Aydın, Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü Şakir Telci ile Birlik Saymanı Cahit Cabadak’ın çok yorulduğunu ve Birlik müdürünün sağlık sorunlarını olduğunu ve bu sebeple daha önceden de görevden ayrılma talebinin olduğunu söyledi.

Yıllardır bu personeller ile çalıştıklarını ve Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü’nün sağlık durumundan dolayı görev değişikliği yaptıklarını Birlik Saymanı’nın ise İlçe Özel İdare Müdürü olmasından dolayı iki görevi birlikte yürüttüğünü dile getiren Kaymakam Aydın, Özel İdare Müdürü’nün sadece Özel İdare İşleri’ni yürütmesi için yeni görevlendirmelerin yapıldığını kaydetti.

Bir sözleşmeli işçinin ise işine son verildiğini dile getiren Aydın, sözleşmeli işçinin buradaki ücreti yetersiz bulduğundan dolayı başka iş başvurularının olduğunu bildiğini ve bu sebeple kendi hayatı ile ilgili kararlarını daha iyi alması gerektiğinden bu uygulamanın yapıldığını söyledi.

Görev yapan personellerin büyük emek ve gayretlerinin olduğunu dile getiren Kaymakam Aydın, hizmetlerinden ötürü teşekkür ederken yeni devam edecekleri görevlerinde de başarılı olmaları dilediğini ifade etti.

Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı’na Solhan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Sadık Yıldırım görevlendirilirken, Birlik Saymanı olarak Solhan Mal Müdürlüğü Muhasebe Memuru Asaf Ayman’ın görevlendirildiğini söyleyen Aydın, yeni arkadaşlarımız da önce görev yapan arkadaşlarımız gibi yetenekli ve önceki arkadaşlar gibi şahız bazlı değil ekip bazlı çalışıp başarılı olacaklarına inanıyorum. Bir büyüğüm; “başarının şerefi çalışma arkadaşlarına aittir, kusurlar ise bana aittir.” demişti.” şeklinde konuşarak değerlendirmede bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN