• Dolar Alış / Satış: 8.624 / 8.64
  • Euro Alış / Satış: 10.307 / 10.326
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:45
  • Öğle: 12:30
  • İkindi: 16:26
  • Akşam: 19:54
  • Yatsı: 21:47

KESİNTİLER DEVAM EDİYOR

29 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
775 defa okundu.
KESİNTİLER DEVAM EDİYOR

AKSA FEDAŞ tarafından yapılan çalışmalardan dolayı Cumartesi günü Solhan’da programlı elektrik kesintisi yapıldı. Bazı köy ve mezralarda yapılacak çalışmalardan dolayı iki gün daha belirlenen bölgelerde programlı elektrik kesintisi uygulanacağı öğrenildi.

Aksa Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (FEDAŞ) İl Müdürlüğü, işletme çalışması dolayısıyla Solhan’ın Yenimahalle, Halimepınar, Yeşilova, BoğlanMahalleleri, Arakonak Beldesi Karşıyaka, Merkez, ve Kültür mahalleri ile Tarhan, Şimşirpınar, Mutluca, Kırık, Kaleköyü, İnandık, Hazarşah, Göksu, Eşmetaş, Elmasırtı, Elbaşı, Düzağaç, Doğuyeli, Demirkapı, Asmakaya,Arslanbeyli ve Yiğitharman köylerinde programlı elektrik kesintisi uyguladı.

27 Ağustos 2016 Cumartesi günü yapılan çalışmalardan dolayı 06.00-10.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılan Solhan’da 28 Ağustos 2016 Pazartesi günü yapılması planlanan kesinti; AKSA FEDAŞ’ın yoğun çalışmasından dolayı cumartesi günü çalışmanın tamamlanması ile Pazar günü uygulamadı.

BAZI KÖY VE MEZRALARDA KESİNTİ OLACAK

Aksa Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (FEDAŞ) İl Müdürlüğü, işletme çalışması dolayısıyla 29 Ağustos 2016 Pazartesi günü 10.00 ile 16.00 saatleri arasında programlı elektrik kesintisi uygulanacağı duyurdu.

Aksa Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (FEDAŞ) İl Müdürlüğü, tarafından yapılan duyuruda TEİAŞ çalışması nedeniyle Pazartesi günü (bugün) Solhan’a bağlı, Oymapınar, Bozkanat, Gelintepe ve Düzağaç köyleri ile bu köylere bağlı mezralarda programlı elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.

Aksa Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (FEDAŞ) İl Müdürlüğü, işletme çalışması dolayısıyla 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü ise yine 10.00 ile 16.00 saatleri arasında programlı elektrik kesintisi uygulanacağı duyurdu.

Yapılan duyuruda TEİAŞ çalışması nedeniyle Çarşamba günü Solhan’a bağlı, Yenibaşak, Sükyan, Sülünkaş, Oymapınar, Kale ve Gençtavus köyleri ile bu köylere bağlı mezralarda programlı elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.

Açıklamada, kesintinin yapılacağı saatlerde abonelerin, elektrikle çalışan cihazları devreden çıkarmaları istendi.

Çalışmaların belirtilen saatlerden önce bitmesi halinde enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları hatırlatılan açıklamada ayrıca, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 Alo Elektrik telefon hattına başvurulabileceği ifade edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN