• Dolar Alış / Satış: 12.079 / 12.1
  • Euro Alış / Satış: 13.597 / 13.622
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:06
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:06
  • Yatsı: 18:37

KAYMAKAM OKUMUŞ BİNPINAR’I ZİYARET ETTİ

29 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1527 defa okundu.
KAYMAKAM OKUMUŞ BİNPINAR’I ZİYARET ETTİ

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Solhan’da bulunan Binpınar su tesisini ziyaret etti. Ziyareti esnasında tesis hakkında bilgi alan Okumuş, tesisin ilçe için önemine değinirken öğrencilere verilen burslar ve topluma verilen desteklerden dolayı Binpınar yöneticilerini kutlarken ilçeye daha fazla faydalı olmak için daha fazla büyümenin gerektiğini de belirtti.

Solhan Kaymakamı Fatih Okumuş, Binpınar Su tesisini ziyaret etti. Binpınar’ı ziyaret eden Kaymakam Okumuş’a  Solhan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mehmet Güler, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Değiş ve ilçede görev yapan Savcı ve Hakimler, bazı kurum amirleri ile Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu eşlik ettiler.

Binpınar Yönetim Kurulu üyelerinin da hazır bulunduğu ziyarette Kaymakam Okumuş ve beraberindeki heyete dolum tesisi gezdirildi. Suyun dolumundan ham maddenin kullanılışı ve etiketinden stokuna kadar her aşama hakkında bilgi alan Okumuş ve beraberindekiler dolum tesisi hakkında merak ettikleri sorulara cevap aldılar.

Tesisin gezilmesinin akabinde yemek ikramı yapılan misafirler daha sonra Binpınar yöneticilerinde firmanın işleyişi ve ilçeye kazanımları hakkında konuştular.

Binpınar’ın kuruluşundan bugüne kadar yapılan çalışmalar ve bayileri ile su sevkiyatı hakkında misafirlerini bilgilendiren Binpınar yetkilileri, Solhanspor’dan öğrenci burslarına kadar bir çok alanda ihtiyaç duyulduğunda gerekli desteği verdiklerini ve imkanları dahilinde bu desteklerini sürdüreceklerini aktardılar.

Her yıl belli bir oranda büyümeyi hedeflediklerini belirten firma yetkilileri, bugüne kadar hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yol aldıklarını belirtirken bundan sonraki süreçte yapacakları çalışmalar ve projeleri hakkında da misafirleri bilgilendirdiler.

Ziyareti esnasında tesis hakkında bilgi alan Okumuş, tesisin ilçe için önemine değinip öğrencilere verilen burslar ve topluma verilen desteklerden dolayı Binpınar yöneticilerini kutlarken ilçeye daha fazla faydalı olmak için daha fazla büyümenin gerektiğini de belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN