• Dolar Alış / Satış: 12.66 / 12.682
  • Euro Alış / Satış: 14.279 / 14.305
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:09
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:05
  • Yatsı: 18:37

KAYMAKAM AYDIN ONURUNA VEDA İFTARI

20 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1437 defa okundu.
KAYMAKAM AYDIN ONURUNA VEDA İFTARI

2010 yılında Solhan’a atanan ve ilçede 5 yıl görev yapan Solhan Kaymakamı Şeref Aydın’ın Artvin Arhavi İlçesine atanması dolayısıyla Kaymakamlık tarafından onuruna verildiği iftara farklı kesimlerden çok sayıda davetli katıldı.

 Son mülki amirler kararnamesi ile Artvin ili Arhavi Kaymakamlığına atanan Solhan Kaymakamı Sayın Şeref Aydın ilçe halkıyla onuruna verilen iftarda buluştu. Kaymakamlık tarafından verilen iftara, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Solhan Cumhuriyet Başsavcısı Yusuf Sağlam, Solhan Belediyesi Eski Başkanı Niyazi Çavuşoğlu, Arakonak Belediye Başkanı Mustafa Döner, İl Genel Meclis Üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Temsilcileri, Kurum Amirleri ile Kanaat Önderleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“SOLHAN’DA ÇALIŞMAK BENİM İÇİN BİR ONURDU”

Onuruna verilen iftarda konuşan ve güzel bir ilçede güzel insanlar ile hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığı söyleyen Kaymakam Aydın; “Solhan’da çalışmak benim için bir onurdu. Rabbim bu süre içerisinde çok güzel hizmetler etmeyi nasip etti. İlçemizin gelişmesi, kalkınması için nice hizmetler nasip etti.Bundan dolayı Allah’a sonsuz şükürler ediyorum. Bu hizmetlerin icra edilmesinde tabiî ki en başta Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz’ın çok büyük desteklerini gördük. İlçeyle ilgili hangi sorunu kendilerine ilettiysek anında her türlü desteği verdi, bizlere yardımcı oldu ve bu hizmetlerin gerçekleştirilmesinde en büyük mimar Sayın Bakanımızdır. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Yine beraber çalıştığımız Sayın Valilerimiz gerçekten ilçemize ayrı bir gözle baktılar, yardımcı oldular. İlçemizi hep ayrı tuttular. Ben bu vesileyle Sayın Valilerimize de teşekkürlerimi sunuyorum. Tabiî ki bu hizmetler Solhan halkının desteği ile meydana geldi. Bu beş yılı bu şekilde geçirmiş olduk. Başta belediye başkanlarımız gerçekten birbirinden değerli arkadaşlarımız. Hepsiyle uyumla çalıştık. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yine çok değerli İl Genel Meclis üyeleri arkadaşlarımız hizmetlerin buraya getirilmesinde gayret gösterdiler. Ben kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Solhan’ın muhtarlarını asla unutmayacağım. Solhan’ın muhtarları hepsi her zaman bize yardımcı oldular. Anlayış gösterdiler. Talep ettikleri hizmetler yerine getirilmediği zaman sabır gösterdiler. Bize yardımcı oldular. Biz burada hizmet ederken şuna dikkat ettik. Asla asla hiç kimseyi dışlamadık. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes bizim nazarımızda eşittir. Çok şükür bu süre içerisinde hizmetleri bu anlayışla insanlara götürdük. Rabbime şükürler olsun. Bu süre içerisinde biz vatandaşlarımız arasında huzur ve güveni tesis etme konusunda epey çaba gösterdik. Başarı sağladığımıza da inanıyorum. Şuan bu huzurlu ortamı yakalamışsak bunda en büyük katkı şüphesiz benimle birlikte çalışan çalışma arkadaşlarımındır. Başarı kendilerinindir. Ama varsa bir kusur bu kusurda bana aittir. Ben, bana yardımcı oldukları için ayrıca birlikte çalıştığımız arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. Yine bu akşam bu iftarın hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. Aslında söylenecek çok şey var ama vakit dar. Bu programa katıldığınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Herkesten de helallik istiyorum. Yeni görev yerimde de her zaman sizleri ağırlamaktan dolayı memnun olurum. Hepinizin hakkını helal etmesini istiyorum. Rabbim sizlerden razı olsun.” dedi.

Programda İlçe Jandarma Komutanı, Solhan Belediye Başkanı, Solhan Cumhuriyet Başsavcısı da birer konuşma yaptı. Konuşmalardan sonra Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, Kaymakamımız Şeref Aydın’a ve aynı zamanda tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir ile Solhan Cumhuriyet Başsavcısı Yusuf Sağlam’a da birer plaket verdi. Ayrıca programa katılan kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşları da Kaymakam Aydın’a, ilçemize yaptığı hizmetler için teşekkür edip, çeşitli hediyeler sundular.

Programın sonunda Kaymakam Aydın programa katılanlarla vedalaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN