• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

KAYA’DAN SOLHANIN SESİ’NE ZİYARET

24 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1415 defa okundu.
KAYA’DAN SOLHANIN SESİ’NE ZİYARET

Yaklaşık iki yıl Solhan Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürü görevini yürüten Kaya, Tunceli İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak atanması nedeniyle Solhan’dan ayrılmadan veda ziyaretleri yapmaya başladı.

27 Şubat 2017 tarihinden beri görev yapmış olduğu Solhan Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürü görevinden 21 Ocak 2019 tarihi itibariyle Tunceli İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak atanması nedeniyle ayrılan Mehmet Selim Kaya, Solhanın Sesi Gazetesi’ni ziyaret etti.

Tunceli’de görev yapacağından ilçedeki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek helallik alacağını belirten Kaya, Solhan’da görev yaptığı süre içerisinde gayretinin samimi olduğunu ve bunun için de elinden gelen çabayı sarf ettiğini ifade etti.

Hizmet için gayretinin olduğunu ancak her şeyin imkânlar ölçüsünde gerçekleştiğini belirten Kaya, şu ifadeleri kullandı: “Devlet esas olandır, devlet her zaman lazım olandır. Devlet geçmişte de olduğu gibi bugün de her zaman şemsiye hane görevi görür. Bütün çabalarımın bir tanesi devletin saygınlığını itibarının tesis edilmesidir. Tabi kimse mükemmel değil ben de mükemmel değilim. Allah’tan başka hiç kimse mükemmel değildir. Dolayısıyla ben kulum, mutlaka hatalarım olmuştur. Fakat niyetim daima iyiydi önemli olan da buydu. Görevim süresince kırılsam da kırmamaya çalıştım. “Sizin en hayırlınız insanlara hayrı dokunandır.”, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” şiarıyla mesai arkadaşlarımla gönül birliği içerisinde hizmet etmeye çalıştım. Bu çalışmalarımız esnasında; vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarının, kurumlarımız tarafından güler yüzlü ve sonuç odaklı hizmet anlayışıyla karşılanmasına, hak ve hukuklarının devlet katında korunmasına özel ihtimam gösterdim. Solhan’da görev yaptığım süre içerisinde; mesai arkadaşlarımla Solhanımızın gelişmesi, kalkınması ve her bir ferdinin güven içerisinde yaşamasını sağlamak ve ilçemizin daha iyi bir noktaya ulaştırmak için, büyük bir gayret ve samimiyetle çalıştım. Görevim esnasında çalışmalarımda bana yardımcı olan tüm mesai arkadaşlarıma, kamu kurumu amirlerine, sivil toplum kuruluşlarına, Belediye Başkanlarımıza, Siyasi Parti Temsilcilerine ve İlçe Kaymakamımız Sayın Fatih Okumuş’a teşekkür ederim. En güzel vesilelerle tekrar görüşmek dileğiyle değerli Solhanlı hemşerilerime veda ediyor, görev yapmaktan, güzel dostluklar edinmekten ve güzel duygular ile ayrılmaktan dolayı içtenlikle mutluyum. Hepinizi saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyor, haklarınızı helal etmenizi diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Haber: Mehmet Selim Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN