• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

KAYA, İL GENEL MECLİSİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNDU

19 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3401 defa okundu.
KAYA, İL GENEL MECLİSİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BULUNDU

2014 yılında İl Genel Meclisi Üyeliğine seçilip, Bingöl İl Genel Meclisi ve Solhan Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümenliği görevlerinde bulunan Tayyip Kaya, Ak Parti’den İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

İl Genel Meclisi Üyesi Tayyip Kaya, 31 Mart 2019’da yapılacak mahalli idareler seçimlerinden Ak Parti’den İl Genel Meclisi Üyesi adayı olmak için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

2014 yılında yapılan mahalli idareler seçiminde Ak Parti’den il genel meclisi üyesi olarak seçilen Tayyip Kaya, Bingöl İl Özel İdaresi İl Genel Meclisi’ndeki görevinin yanında ayrıca Solhan Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclisi’ne encümenlik görevlerinde bulundu.

Solhan’a hizmet için çıktığı bu yola devam etmek için yeniden AK Parti’den İl Genel Meclisi Üyesi adayı olmak için aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu açıklayan Kaya, şu ifadeleri kullandı: “2014 yılında halkımızın teveccühü ile seçilip İl Genel Meclisi’nde Solhan’ımızı temsil ettik. İlçemizin köylerine hak edilen hizmetlerin ulaşması için Bingöl’de gayret sarf ettik. Solhan’da yapılan Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclisi toplantılarında muhtarlarımızın belirttiği sıkıntıların giderilmesi ve yeni yatırımların yapılması için istişare halinde öncelikleri belirleyip yatırım programlarına alınması mücadelesini verirken her yıl Bingöl’e gelen bütçeden Solhan’a hak edilen ödeneğin ayrılması konusunda gerekli gayreti gösterdik. Allah’a hamd olsun birçok alanda da ödenek çıkararak köylerimize hizmet ettik. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de AK Partimizden il genel meclisi üyesi adayı olmak için aday adaylık başvurumuzu yaptık. Hakkımızda hayırlı olanın nasip olmasını diliyor aday adayı arkadaşlara başarılar dilerim.”

Haber: Mehmet Selim Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN