• Dolar Alış / Satış: 15.789 / 15.817
  • Euro Alış / Satış: 16.563 / 16.593
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

KARDEŞLERİ İLE ETKİNLİK YAPTILAR

11 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1187 defa okundu.
KARDEŞLERİ İLE ETKİNLİK YAPTILAR

Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından gerçekleşen sosyal uyum faaliyeti kapsamında Solhan’dan lise öğrencileri, Yenibaşak Yatılı Bölge Okulu birinci ve ikinci sınıf öğrencileri ile bir araya gelerek çeşitli etkinlikler yaptılar.

Solhan’da lise öğrencileri, ilkokul öğrencilerini ziyaret edip onlarla çeşitli etkinlikler yaptılar.

Solhan Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından gerçekleşen sosyal uyum faaliyeti kapsamında Solhan’dan Kız Anadolu Lisesi öğrencileri, Yenibaşak Yatılı Bölge Okulu birinci ve ikinci sınıf öğrencileri ile bir araya gelerek çeşitli etkinlikler yaptılar.

9 Ekim 2018 Salı günü yapılan etkinlikte Solhan Kız Anadolu Lisesi’nde iki öğretmen nezaretinde ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü personelleri koordinesinde bir grup öğrenci, Yenibaşak Yatılı Bölge Okulu birinci ve ikinci sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

Minik kardeşleri ile çeşitli etkinlikler yapan ve sosyal uyum içerisinde faaliyetlerde bulunan lise öğrencileri, minik kardeşleri ile bir araya gelmelerinden dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.

Yenibaşak programından sonra Gençlik Merkezi’ne gelen lise öğretmen ve öğrencileri misafir eden Solhan Gençlik Merkezi Müdürü Zülfü Çalışkan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile bu faaliyeti yürüttüklerini belirtip işin büyük yükünün İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde olduğunu belirtip teşekkür etti.

Öğretmen ve öğrencilere de faaliyete katıldıkları için teşekkür eden Çalışkan, sosyal uyumun önemine dikkat çekerek yaptıkları bu çalışmadan dolayı minik kardeşlerini mutlu ettiklerini ve hayatlarında iz bıraktıklarını belirtip bu tür faaliyetlerin belli aralıklarla devam edeceğini ifade etti.

Haber: Mehmet Selim Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN