• Dolar Alış / Satış: 9.481 / 9.498
  • Euro Alış / Satış: 10.998 / 11.018
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:32
  • Öğle: 12:13
  • İkindi: 15:10
  • Akşam: 17:32
  • Yatsı: 18:59

Karagöz, BTP’den Aday Adayı Oldu

31 Ocak 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1420 defa okundu.
Karagöz, BTP’den Aday Adayı Oldu

İnsanlara hizmet etmek için bu yola çıktığını bu sebeple Arakonak’ta mahalle muhtarlığı görevini yürüttüğünü söyleyen Karagöz, tüm belde halkına hizmet etmek için Belediye Başkanlığı için Bağımsız Türkiye Partisi’nden aday adaylığı müracaatında bulunduğunu söyledi.

 Adalet ve Kalkınma Partisi Arakonak Belediye Başkanı Aday Adayı müracaatında bulunduğunu ancak parti tercihinin kendisinden yana kullanmadığını söyleyen Mahmut Karagöz, AK Parti’nin Arakonak Belde Belediye Başkanlığı adayı için verilen kararı doğru bulmadığını dile getirip AK Parti’ye aday adaylık için verdiği başvurusunu geri çektiğini ifade etti.

 

İnsanlara hizmet etmeyi hobi edindiğini ve bu sebeple Arakonak’ta mahalle muhtarlığı görevini yürüttüğünü dile getirirken, bundan sonra tüm belde halkına hizmet etmek istediğini ve bundan dolayı Bağımsız Türkiye Partisi’nden Arakonak Belde Belediye Başkanlığı için Aday adayı başvurusunu yaptığını söyledi.

 

Bağımsız Türkiye Partisi’nden Arakonak Belediye Başkanlık için tek başvurunun kendisinin olduğunu ve bu sebeple adaylığının kesin gözüyle bakıldığını söyleyen Karagöz, Adaylığının açıklanması ile çalışmalara başlayacağını ve Arakonak’a hizmet için projelerini kamuoyu ile paylaşacağını aktardı.

 

 

Karagöz Kimdir?

 

1975 Arakonak doğumlu olan Karagöz, İlk ve orta okulu Arakonak’ta okuduktan sonra Gaziantep Şehit Kamil Teknik Lisesi, İş Makinaları Bölümü’nden mezun oldu. Bir süreliğine Solhan da ticaretle uğraştığını söyleyen Karagöz, 1996 – 1997 Arakonak Belediyesi’nde Su işlerinden sorumlu olarak çalıştığını ve iki dönemdir ikamet ettiği Arakonak Beldesi Karşıyaka Mahallesi muhtarlık görevini yürütürken 2010 – 2012 yıllarında Solhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyetinde hizmet ettiğini ve ayrıca Arakonak Merkez Camii ile Merkez Yeni Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı olduğunu söyledi. Evli ve 5 çocuk babası olan Karagöz, “En büyük hobisinin insanlara hizmet etmek” olduğunu söylüyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN