• Dolar Alış / Satış: 9.267 / 9.283
  • Euro Alış / Satış: 10.738 / 10.757
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:23
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:44
  • Yatsı: 19:10

İmam Hatip Ortaokulları Arası Masa Tenisi Turnuvas

2 Haziran 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1933 defa okundu.
İmam Hatip Ortaokulları Arası Masa Tenisi Turnuvas

İmam Hatip Ortaokulları Arası Masa Tenisi Turnuvası Düzenlendi.
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Genç Yatılı Bölge Ortaokulunda il genelinde 11 okulun katılımıyla İmam Hatip Ortaokulları arası Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi.

 Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Genç İlçesinde Genç Yatılı Bölge Ortaokulunda Bingöl Merkez ve İlçelerde öğrenim gören 11 okul öğrencilerinin katılımıyla İmam Hatip Ortaokulları arası Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi.

Genç Yatılı Bölge Ortaokulunda 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü düzenlenen turnuvaya İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Genç İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Bulut, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cevdet Ataoğlu, Okul Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kız ve erkek olmak üzere iki kategoride düzenlenen turnuvada Kızlar Kategorisinde Cumhuriyet Kız İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden Gurbet Değişgeç il birincisi, yine Cumhuriyet Kız İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden Edanur Değişgeç il ikincisi ve Genç İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi Edanur Atılgan ise il üçüncüsü oldu.

Erkekler kategorisinde ise Genç İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinden Murat Ataş il birincisi, Bingöl Düzağaç İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden Okan Çavdar il ikincisi ve Solhan Yatılı Bölge İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinden Yasin Beroje ise il üçüncüsü oldu.

İl Milli Eğitim Koordinatörlüğü’nde,  Bingöl’deki İmam Hatip ortaokulları arası Masa Tenisi Erkekler ve Kızlar müsabakalarının düzenlenmesi amacının gençlere sporu sevdirmek ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, “Spor, kardeşlik ve barış demektir. Bu nedenle sizler için çeşitli dallarda sık sık müsabakalar düzenlemek istiyoruz. Masa Tenisi Turnuvası da bunlardan biridir. Bu vesile ile Turnuva’ya katılan okulların yöneticileri ve öğrencilerine, koordineye imza atan yönetici ve öğretmenlere, bize her zaman katkı ve desteklerini esirgemeyen müsabakalarda görev yapan hakemlerimize teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Genç Yatılı Bölge Ortaokulunda il genelinde 11 okulun katılımıyla düzenlenen İmam Hatip Ortaokulları arası Masa Tenisi Turnuvasında dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN