• Dolar Alış / Satış: 8.347 / 8.362
  • Euro Alış / Satış: 10.14 / 10.159
  • BINGOL:
  • Güneş: 4:58
  • Öğle: 12:25
  • İkindi: 16:19
  • Akşam: 19:33
  • Yatsı: 21:17

İlçe MEM’de, Sosyal, Sportif ve Kültürel Çalışmala

22 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1174 defa okundu.
İlçe MEM’de, Sosyal, Sportif ve Kültürel Çalışmala

İlçe MEM’de, Sosyal, Sportif ve Kültürel Çalışmalar Değerlendirmesi
Solhan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde ilkokul ve ortaokul Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar ve Müzik öğretmenlerinin katılımı ile sosyal, sportif ve kültürel alanlardaki çalışmalar için değerlendirme toplantısı yapıldı.

 Solhan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Solhan Öğretmen Hüseyin Artunç Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde değerlendirme toplantısı yapıldı.

İlkokul ve ortaokul Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar ve Müzik öğretmenlerinin katılımı ile sosyal, sportif ve kültürel alanlardaki çalışmalar için yapılan değerlendirme toplantısına Solhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamuran Uğur ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zülfü Çalışkan katıldılar.

İlkokul ve ortaokulların sosyal, sportif ve kültürel alanlardaki çalışmaları için genel değerlendirme yapılan toplantıda 2015 yılı planlamasının da yapıldığı öğrenildi.

Yapılan toplantıda söz konusu alanlarda yapılacak çalışmalar için Solhan Yatılı Bölge Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Gül’ün koordinatör öğretmen seçildiği ve sosyal, sportif ve kültürel çalışmalarının değerlendirildiği öğrenildi.

Toplantıda, tüm branşlar ile ilgili malzeme eksiği görüşülüp eksiklikler tespit edildi. Tespit edilen malzeme eksiği tedariği için çalışmaların yapılması görüşüldü.

Yapılan değerlendirme sonucu 2015 yılı Mayıs ayında sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerin bir arada olacağı bir etkinliğin düzenlenmesi kararlaştırılırken bu yıl gerek ilçede ve gerekse ilde sosyal, sportif ve kültürel alanlarda yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ve öğretmenleri tebrik edilip başarı dileğinde bulunuldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN