• Dolar Alış / Satış: 9.199 / 9.216
  • Euro Alış / Satış: 10.679 / 10.698
  • BINGOL:
  • Güneş: 6:21
  • Öğle: 12:14
  • İkindi: 15:21
  • Akşam: 17:47
  • Yatsı: 19:13

İlçe Emniyette Görev Değişikliği

14 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2250 defa okundu.
İlçe Emniyette Görev Değişikliği

Temmuz 2011’de İçişleri Bakanlığı’nın Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Solhan’a atanan ve 3 yıl Solhan’da hizmet veren Solhan ilçe Emniyet Müdürü Oğuz Yurdaer’in Kırklareli’ne atandığı ve yerine ise Karaman’da 3. Sınıf emniyet Müdürü olan Hasan Soydaş’ın atandığı öğrenildi.

 Temmuz 2011’de İçişleri Bakanlığı’nın Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Solhan’a atanan ve 3 yıl Solhan’da hizmet veren Solhan ilçe Emniyet Müdürü Oğuz Yurdaer, Kırklareli’ye atandı. Salı günü Solhan’dan ayrılacağı öğrenilen Yurdaer’in yerine ise Karaman’da 3. Sınıf emniyet Müdürü olan Hasan Soydaş’ın atandığı öğrenildi.

Solhan’a hizmet ettiği süre içinde ilçeden memnun olduğunu söyleyen Yurdaer, ilçede özellikle taktir kazandığı çalışmalardan biri olan halk toplantılarının polis ile vatandaş arasında bir iletişim bağı oluşturduğunu belirtti.

Yapılan çalışmalarda asıl olanın güvenlik bilinci olduğunu ve bunu yaptıkları halk toplantıları ile de oluşturduklarını belirten Yurdaer, 3 yıl önce vatandaşların 155’i pek kullanmadıklarını ve son gelinen noktada ise yüzde 300’lük bir artışın olduğunu ve bunun da kent güvenliğine olumlu yansıdığını belirtti.

İlçede görevi süresince zorbalıklarla karşılaşmadan görevini yürüttüğünü ve yerel kaynakların iyi kullanıldığını belirten Yurdaer, kurum, kuruluş ve vatandaşlarla sorun yaşamadığını ve Solhan’da kapıya vurmasını bilen kişiye her kapının açıldığını kaydetti.

Solhan’da yaşamakta ve çalışmaktan büyük keyif aldığını ve ilk evladı olan Güneş kızının da Solhan’da doğmasından dolayı Solhan’ın kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Yurdaer, ilçede hizmet ettiği sürece kendisine ve teşkilatına destek veren her kese ayrı ayrı teşekkür ederken tüm kesimlerden helallik istedi. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN