• Dolar Alış / Satış: 12.079 / 12.1
  • Euro Alış / Satış: 13.597 / 13.622
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:06
  • Öğle: 12:17
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:06
  • Yatsı: 18:37

İHH’DAN 100 ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI

11 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3669 defa okundu.
İHH’DAN 100 ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI

Solhan’da faaliyet gösteren İnsani Yardım Derneği Solhan Şubesi, İlçe Merkezi ve köylerdeki farklı kademelerde öğrenim gören 100 öğrenciye kırtasiye yardımında bulunarak öğrencilerin yüzlerini güldürüp desteklerini sürdürdü.

Farklı etkinlikler ile gündemde olan, yaptığı insanı faaliyetler ve İslami programlar ile halkın teveccühünü kazanan İHH Solhan Şubesi, ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik yardım ve desteklerine devam ediyor. İHH Solhan Şubesi, 100 ihtiyaç sahibi öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

Solhan’da düzenledikleri konferanslar, ihtiyaç sahiplerine yönelik kampanyalar, yurt içi ve yurt dışı yardım çalışmalarıyla faaliyetlerini sürdüren İHH Solhan Şubesi, ilçe merkezi ve köylerde farklı kademelerde öğrenim gören öğrencilerin yüzünü güldürdü.

İHH Solhan Şubesi’nin öğrencilere yönelik kırtasiye yardımı ile ilgili bilgi veren İHH Solhan Şube Başkanı Muhammed Veysi Tunç, “2018-2019 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla 100 ihtiyaç sahibi öğrenci kardeşimize kırtasiye malzemelerinden oluşan paketleri ulaştırdık. Solhan merkez ve köylerdeki öğrencilerimizin yüzünü güldürmek ve onlara destek olmak istedik. Farklı yaş gruplarında farklı içeriklerden oluşan kırtasiye paketleri hazırladık. Kırtasiye yardımlarını okul idarecilerine teslim ettik.  Kendi öğrencilerine uygun bir zaman ve mekânda kırtasiye paketlerini takdim edecekler. Bu anlamda duyarlı okul idarecilerine teşekkür ediyoruz. Farklı içerikten oluşan kırtasiye paketlerinin hazırlanmasında katkı sunan tüm hayırseverlerden Allah razı olsun.” ifadeleri kullandı.

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN