• Dolar Alış / Satış: 13.407 / 13.431
  • Euro Alış / Satış: 15.184 / 15.211
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:12
  • Öğle: 12:18
  • İkindi: 14:49
  • Akşam: 17:04
  • Yatsı: 18:37

İHH, ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ

21 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1274 defa okundu.
İHH, ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ

İHH Solhan Şubesi, düzenlediği “Solhan’dan Suriye’ye Kardeşlik Eli” kampanyasına destek veren öğrencileri okullarında ziyaret etti. Öğrencileri ziyaret eden İHH Solhan Şubesi Başkanı Tunç ile yönetim kurulu üyeleri, kampanyaya destek veren öğrencilere teşekkür belgesi verdi.

İnsani Yardım Derneği İHH Solhan Şubesi, “Solhan’dan Suriye’ye Kardeşlik Eli” Kampanyasına destek veren öğrencileri okullarında ziyaret etti.

Yürüttükleri kampanyaya destek veren Solhan Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi 10-A ve 10-C sınıfları ile Atatürk İlkokul 4-B ve Atatürk Ortaokulu 8-C sınıfı öğrencilerini okullarında ziyaret eden İHH Solhan Şubesi Başkanı Muhammed Veysi Tunç ile Yönetim Kurulu üyeleri, öğrencilere teşekkür belgesi verdi.

Konu ile ilgili bilgi veren İHH Solhan Şubesi Başkanı Muhammed Veysi Tunç, “Solhan’dan Suriye’ye Kardeşlik Eli kapsamında bir TIR un Solhan İHH yetkililerince mazlum ve mağdur Suriye halkına ulaştırıldı. Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi ile Atatürk İlk ve Ortaokulu’nun kampanyaya en fazla destek veren eğitim kurumları olduğundan Solhan İHH yönetimi tarafından okullar ziyaret edildi. Sınıflara teşekkür belgesi verildi.” İfadelerini kullandı.

Hayırda yarışın emrini hayatlaştıran sınıflara etkinlikle ilgili bilgi veren Başkan Tunç, Solhan’dan Suriye’ye götürdükleri yardım TIR’ı ile ilgili bilgi verirken Suriyelilerin yaşadıkları kamplar hakkında da öğrencilere bilgi verdi.

İyi olmanın ve özellikle iyi kalmanın inançlarının gereği olduğunu söyleyen Tunç, Kumbarada biriktirdikleri paralarını, aldıkları burslarını bağışlayan öğrencilere, bilinçli okul idarecilerine, öğrencileri maddi manevi destekleyen öğretmenlere teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN