• Dolar Alış / Satış: 13.774 / 13.799
  • Euro Alış / Satış: 15.55 / 15.578
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:14
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 14:48
  • Akşam: 17:04
  • Yatsı: 18:36

HÜRRİYET KOLEJİ, SOLHANSPOR’U MÜSAFİR ETTİ

1 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1352 defa okundu.
HÜRRİYET KOLEJİ, SOLHANSPOR’U MÜSAFİR ETTİ

Bingöl’ün Özel Eğitim Kurumlarından Hürriyet Koleji, Bingöl’ün voleybol temsilcisi ve küçük şehrin büyük hikâyesini yazan Solhanspor ekibini misafir etti. Okulun konferans salonunda öğrenciler ile bir araya gelen Solhanspor ekibi, yapılan söyleşide başarı hikâyelerini anlattılar.

Türkiye Voleybol Federasyonu Birinci Ligde üç yıldır play off müsabakalarına katılma başarısı gösteren Solhanspor, 2018-2019 yarı final müsabakaları hazırlıklarını sürdürüyor. Yarı finallere bir hafta kala Bingöl’ün Özel Eğitim Kurumlarından Hürriyet Koleji, Bingöl’ün voleybol temsilcisi ve küçük şehrin büyük hikâyesini yazan Solhanspor ekibini misafir etti.

Okulun konferans salonunda bir söyleşi yapıldı. Okul öğrencileri; Kulüp Başkanı, teknik heyeti ve sporculara; voleybol ve başarı hikâyelerini soran öğrencilere küçük şehrin büyük hikâyesi anlatıldı.

Hürriyet Koleji’nin Solhanspor ekibi ağırlama programından sonra bir açıklama yapıldı. Bingöl Hürriyet Koleji tarafından ziyaret ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Okulumuzun bugünkü misafirleri küçük şehrin büyük hikâyesini yazan Solhanspor Voleybol Takımıydı. Yazdıkları bu hikâyeyi öğrencilerimiz ile paylaştıkları için Başkan Ferhat Sönmez’e, Teknik heyetine, sporcularına ve bu hikâyede emeği geçen herkese teşekkür eder, Efeler Ligi yolunda Solhanspor’a sonsuz başarılar dileriz.”

‘TEŞEKKÜRLER BİNGÖL HÜRRİYET KOLEJİ’

Solhanspor’u misafir edip en iyi şekilde ağırlayan Hürriyet Koleji’ne teşekkür eden Solhanspor Kulübü, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Bingöl Hürriyet Koleji’nin misafiri olduk. Play Off öncesi kulübümüzü okullarına davet eden, orada bulunduğumuz süre içerisinde gerek okul idaresi, gerek okul ögretmenleri ve gerekse öğrencileri tarafından en güzel şekilde misafir eden Özel Bingöl Hürriyet Koleji’ne, ayrıca bu programın organizasyonunda emeği geçen başta Okul Müdürü Nizamettin Etdöger, Beden Eğitimi Öğretmenleri Mahsun Bilmez ve Fatih Barıştıran’a kulübümüz adına çok teşekkür ederiz.”

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN