• Dolar Alış / Satış: 8.568 / 8.583
  • Euro Alış / Satış: 10.092 / 10.11
  • BINGOL:
  • Güneş: 5:53
  • Öğle: 12:24
  • İkindi: 15:54
  • Akşam: 18:33
  • Yatsı: 20:00

HÜDA PAR ADAYLARINDAN SOLHAN ZİYARETİ

7 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3945 defa okundu.
HÜDA PAR ADAYLARINDAN SOLHAN ZİYARETİ

Bingöl’de seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden HÜDA PAR milletvekili adayları Solhan ve Arakonak’ı ziyaret ettiler. Esnaf ziyaretinde bulunan HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayı Tasalı, insan ve siyasetin itibarını kazanmak için sahada olduklarını söyledi.

Bingöl’de seçim çalışmaları kapsamında Solhan ilçesi ve Arakonak beldesinde halkı ve esnafı ziyaret eden HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayları Hamdullah Tasalı ve Fuat Sönmez, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyip desteklerini istedi.

Solhan ziyaretleri kapsamında Solhanın Sesi Gazetesi’ni ziyaret eden HÜDA PAR adayları burada çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Ziyarette açıklamada bulunan HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayı Hamdullah Tasalı, seçim çalışmaları kapsamında halk ve esnaf ziyaretlerine, Solhan ilçesi ve Arakonak beldesinde devam ettiklerini söyledi.

Tasalı, “HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayları olarak il teşkilatımız ve Solhan ilçe teşkilatlarımızla birlikte Solhan ve Arakonak beldemizi ziyarete geldik. Burada öncelikle esnaflarımızı ziyaret ettik, destek talebinde bulunduk. Sağ olsunlar bizleri çok sıcak, güzel bir şekilde karşıladılar. Bu ilgi ve alakalarından dolayı bizleri çok mutlu ettiler, memnun olduk.” dedi.

“HÜDA PAR’IN SİYASETİNE TEVECCÜH ARTIYOR”

HÜDA PAR’ın siyasetine gün geçtikçe halkın teveccühünün arttığını vurgulayan Tasalı, “Bu ilgi alaka gittikçe büyüyor. Biz halkımıza HÜDA PAR olarak bir tercih, seçenek sunmuşuz. İnşallah gün geçtikçe partimizin kıymeti anlaşılacaktır ve anlaşılmaya başladığını düşünüyoruz, görüyoruz. Bu ziyaretimizde Solhan ve Arakonak halkımızın bize göstermiş olduğu teveccüh de onu gösteriyor.” diye konuştu.

“HALKIN DOĞRU SİYASETE OLAN İHTİYACINI GÖRDÜK”

Adaletin tesisi ve doğru bir siyaset için çabaladıklarını aktaran Tasalı, “Doğru siyasetimizin merkezine aziz insanı ve adaleti koyduk. Zira ülkemizin bunlara ve adalete çok ciddi ihtiyacı var. İnsan maalesef fıtratından uzaklaştırıldı, itibarsızlaştırıldı. Siyasetimizle insanın kaybettiği itibarını kazandırmak için sahadayız. Halkımızın içindeyiz. Halkımızın da doğru siyasete ve adalete ne kadar ihtiyacı olduğunu gördük. Halkımızın ilgi ve alakaları bize güç verecektir. Solhan ziyaretimiz güzel ve verimli geçti.” ifadelerini kullandı.

“ESNAFIMIZ SORUNLAR YAŞIYOR”

Tasalı, son olarak şunları söyledi: “Ayrıca ziyaretlerimizde esnafımızın ciddi ekonomik sorunları da var, bunu da gözlemledik. Bu ekonomik durgunluk ve kriz kısa sürede inşallah aşılmış olur. Esnaflarımız rahatlarlar. Zira birçokları borçlarını ödeyecek durumda değil, iş yapamıyor. Onun için temenni ediyoruz ki, bu darboğazdan hem ülkemiz ve hem de esnaflarımız çıkmış olur.”

Haber: Abdulhamit Bildik

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN