• Dolar Alış / Satış: 13.774 / 13.799
  • Euro Alış / Satış: 15.55 / 15.578
  • BINGOL:
  • Güneş: 7:15
  • Öğle: 12:20
  • İkindi: 14:48
  • Akşam: 17:04
  • Yatsı: 18:37

“HİZMET AÇISINDAN YEPYENİ BİR DÖNEM OLACAK”

12 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1291 defa okundu.
“HİZMET AÇISINDAN YEPYENİ BİR DÖNEM OLACAK”

AK Parti Bingöl Milletvekili Adayları Yusuf Coşkun Solhan’da, Enver Fehmioğlu ise Genç’te esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnaflardan sorunları ve talepleri dinleyen Coşkun ve Fehmioğlu, yeni dönemin hizmet açısından yepyeni bir sayfa olacağını vurguladılar.

 1 Kasım 2015 genel seçimleri için çalışmalarını hızlandıran Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bingöl Milletvekili adayları, il, ilçe ve belde merkezilerinde ziyaretlerini yoğunlaştırdılar. Seçim çalışmaları kapsamında adaylardan Yusuf Coşkun Bingöl ve Solhan İlçesi’nde, Enver Fehmioğlu ise Genç İlçesi’nde çeşitli temaslarda bulundu.

“İSTİHDAM AĞIRLIKLI ÇALIŞMALARIMIZ OLACAK”

Sabah saatlerinde Bingöl Barosu’nu ziyaret edip meslektaşlarıyla bir araya gelen Yusuf Coşkun, destek istediği ziyaretinde güncel konular üzerine de değerlendirmelerini paylaştı.

Daha sonra Solhan İlçesi’nde, sonrasında da Arakonak Beldesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Coşkun, vatandaşlarla da bir araya geldi. Sorunları ve talepleri dinleyen Coşkun, halkın teveccühünün yoğun olmasının memnuniyet verici olduğunu, bu nedenle AK Parti’nin Bingöl’de 3-0 yapacağına inandığını vurguladı.

Yeni dönemde Bingöl’ün her zamankinden daha fazla hizmet alacağını kaydeden Coşkun; “İyi anlaşan ve koordineli çalışan üç adayız. Sorunlarımızı da, çözüm yollarını da biliyoruz. İstihdam ağırlıklı çalışmalar öne çıkacak inşallah. Yine şehrimizin hayata geçirilmesi beklenen projeleri de inşallah yeni dönemde tamamlanarak halkımızın hizmetine girecektir” dedi.

AK Parti’ye yönelik algı operasyonları olduğunu anımsatan Coşkun; “Halkımızın bu algı operasyonlarının farkında olduğunu görebiliyoruz. Huzurun da, hizmetin de, ülkemizin geleceğinin de teminatı hiç şüphesiz AK Parti’dir. Halkımızın sandık başında geleceği düşünerek oy kullanacağına, bu husustaki tercihlerinin de AK Parti olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

FEHMİOĞLU: “İDEOLOJİLERİN ÜLKEMİZE FAYDASI YOK”

AK Parti adaylarından Enver Fehmioğlu ise, AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven’le birlikte Genç İlçesi’nde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Hizmet için, daha kalkınmış bir Türkiye ve Bingöl için AK Parti’nin sandıktan tek başına iktidar olarak çıkacağına inandığını ifade eden Fehmioğlu, halktan bu konuda destek beklediklerini söyledi.

Türkiye’nin karmaşık bir yapıya çekilmek için birçok gücün işbirliği içinde olduğuna dikkat çeken Fehmioğlu: “Yaşadığımız bu olumsuz gelişmeler şunu gösteriyor ki, ülkemizin geleceğini karartmak isteyen, önünü kesmek isteyen direnişlerin Türkiye’ye karşı kışkırtmaları var. Bu seçimler bizim için çok önemli. Karşımızdaki partiler hep ideoloji partileri. İdeoloji partilerin ülkemize bir fayda getirmediklerini Cumhuriyet tarihinden beri görüyoruz. AK Parti iktidarı ile birlikte demokrasi standartlarında çok gelişmeler yaşandı. Biz demokratız diyen Avrupa ülkelerinden çok daha fazla demokrat bir ülkeyiz. 1 Kasım seçimlerinde AK Parti lehine koyacağımız irade tüm Ortadoğu Müslümanlarını sevindirecek bir hadise olur. Gerçekten şuanda mazlum Müslüman kardeşlerimizin gözü Türkiye’de ve 1 Kasım seçimlerinde. Biz Türkiye’nin istikrarı sürsün istiyorsak, mazlum Müslümanların rahat etmelerini istiyorsak irademizi AK Parti’den yana kullanmalıyız. 7 Haziran seçimlerinde AK Parti hükümeti zayıf düştü görüntüsü çıktı ve herkes bu zayıf yönlerimizi aleyhimize kullanmaya başladı. Ama inanıyorum ki biz çok güçlü bir şekilde döneceğiz ve 1 Kasım’da sandıklardan çok güçlü bir şekilde çıkacağız inşallah. Kararı verecekte, iradeyi ortaya koyacakta olan aziz milletimizdir. Bizler milletimizin iradesinin üstünde Allah’tan başka hiçbir güç tanımıyoruz. Seçimlerin, ülkemizin aydınlık günlere kavuşması adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti adayları olarak iyi bir uyum içerisinde olduklarını ve yeni dönemde hizmet odaklı çalışmaların ağırlıkta olacağını da vurgulayan Fehmioğlu; “Bunun için elimizin güçlü olması lazım. Bu konuda halkımızın hassasiyetine ve duyarlılığına inancımız tamdır. İnşallah yeni dönem hizmet açısından yepyeni bir sayfa olacak” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN